Stany depresyjne czy po prostu beznadziejna osoba?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez L.E. 02 sty 2013, 20:35
Mrs.Hyde, bez przesady, na pewno grubsze babki od Ciebie na basen chodzą i się nie krępują. Jeśli to lubisz to się nie przejmuj, tylko leć popływać...
Z tą terapią to rzeczywiście ciężka sprawa... Nie masz możliwości iść prywatnie?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Mrs.Hyde 02 sty 2013, 20:38
L.E., prywatnie u nas strasznie zdzieraja niestety, bede musiala na razie jakos sie sama ogarnac;) Najgorsze jest to, ze ja wiem ze wiekszosc moich problemow siedzi "we mnie" tylko nie wiem jak z tego wyjsc. Wiem, ze innie ludzie akceptuja mnie z moim charakterem (oczywiscie nie wszyscy ludzie swiata, ale to normalne) iz moja waga (ktorej problem z reszta tez wyolbrzymiam chyba troche- czasem wydaje mi sie ze po prostu latwiej na to zwalic wine za moje niepowodzenia i zle samopoczucie), to ja nie umiem zaakceptowac siebie.

przez L.E. 02 sty 2013, 20:42
Mrs.Hyde, waga to taki problem zastępczy. Ja tak miałam, że myślałam, że jak schudnę to moje problemy się same rozwiążą, a ja poczuje się atrakcyjniejsza.
Schudłam... i dupa :bezradny: Moje poczucie własnej wartości i atrakcyjności zostało tam gdzie było :bezradny:
Chociaż z czasem zaczęło iść trochę w górę (ale to też pewnie po części kwestia terapii).
W każdym razie zawsze lepiej jest coś zrobić niż nie robić nic. Więc jeśli jest choć cień szansy na to, że poprawa wyglądu poprawi Twoje samopoczucie to warto próbować ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg