Dziwna prośba do ludzi z Krakowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ischemie 13 gru 2012, 15:52
Mam świadomość tego, że ten post jest niedorzeczny

Mianowicie chcę się zabić - najlepiej dzisiaj. Cały problem w tym, że nie do końca chcę. Szkoda mi mojej mamy, która
beze mnie zostanie "sama". Niemniej jednak dłużej nie wytrzymam tego bólu. Dlatego zwracam się z prośbą - czy ktoś z Krakowa mógłby spotkać się ze mną i porozmawiać. Naprawdę bardzo potrzebuję tego w tej chwili. Najlepiej dzsiaj, może być nawet o północy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Kasia

PS. Proszę potraktować to serio.

przez Artemizja 13 gru 2012, 15:56
ischemie, skontaktuj się z Centrum Interwencji Kryzysowej.Są na miejscu i na pewno będziesz mogła tam pójść i porozmawiać.Tam otrzymasz profesjonalną pomoc.Nie czekaj na odzew Użytkowników tylko dzwoń.Wierz mi,że to pomaga w takich sytuacjach.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Candy14 13 gru 2012, 15:57
ischemie, ja akurayt z drugiego konca Polski..ale jak chcesz pogadac zadzwon tu
Telefon Kryzysowy 116123, czyli Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SalaSamobójców 13 gru 2012, 16:00
ischemie, nie probuj ;), nie rób tego swojej Matce ... chcesz żeby cierpiała ?, może chcesz żeby się obwiniała o Twoją śmierć ?.
SalaSamobójców

przez zubryk 13 gru 2012, 16:23
Az tak bardzo nie kochasz swojej mamy, że chcesz jej zrobić coś takiego? Za to, że Cie urodziła, wychowywała, nie spała po nocach, martwiła się, karmiła, ubierała, dzieliła z Tobą radości i smutki chcesz się jej teraz odwdzięczyć tym, że będzie musiała pochować własne dziecko?
To jest okrutne ... Obrazek
F41

Lepiej mieć nerwicę niż nie mieć nic.

przez Babilon 13 gru 2012, 18:03
ischemie, jak chcesz to mozemy na gg pogadac.Jesli chcesz to wysle Ci numer. Daj spokoj z samobójstwem to niczego nie rozwiązuje, skad wiesz ze po drugiej stronie jest lepiej niz teraz? BYłas tam i wiesz? No to nie mów głupot. Słuchaj w krakowie dyzurują całymi dniami księża w konfesjonałach, chocby u dominikanów (i z pewnością w wielu Kosciołach), moze rozmowa z nim Ci pomoze?

przez Psychotropka`89 13 gru 2012, 18:08
Z jakiej części Krakowa jesteś? Może będę mogła pomóc?...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg