brak poczucia humoru

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

brak poczucia humoru

przez Evele 12 gru 2012, 15:58
kiedy byłam zdrowa byłam dosyć wesołą osobą, wydaje mi się, że miałam dystans do siebie i do świata, ale odkąd choruje to wszystko się zmieniło, jestem jakby kompletnie inną osobą i strasznie mnie to męczy, bo czuję że to nie jestem ja, jak Wy sobie radzicie z taką zmianą, z Waszym obrazem sprzed i z czasu trwania choroby?

brak poczucia humoru

przez agusiaww 12 gru 2012, 20:10
Evele, ja w sumie siebie nie pamietam sprzed choroby dopiero teraz poznaje. ALe chyba szczescie to umiejetnosc cieszenia sie drobiazgami:)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

brak poczucia humoru

przez Artemizja 13 gru 2012, 10:01
Evele, wiesz...kiedyś dążyłam do tego,żeby przywrócić siebie sprzed choroby,zanim w moim życiu zaszły zmiany.Jednakże te zmiany były nieodwracalne i niemożliwe było,żeby było tak jak kiedyś.W pewnym momencie zrozumiałam,że nie będę już taka jak kiedyś.Dlatego postanowiłam zacząć od nowa,zbudować siebie na nowo.Mój świat jest teraz inny,ja jestem inną osobą.To jednak nie znaczy,że gorszą.Przez bardzo dlugi czas nie potrafiłam się śmiać,a nawet jak się śmiałam,to był to śmiech podszyty smutkiem.Moje poczucie humoru trafił szlag.Dopiero z czasem udało mi się to przezwyciężyć.Nauczyłam się śmiać na nowo,cieszyć z małych rzeczy.Uczyłam się tego zupełnie jak dziecko.Ale warto było ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brak poczucia humoru

przez Saanna 13 gru 2012, 19:41
ja sobie nie radze!

brak poczucia humoru

przez bomba21 16 gru 2012, 01:53
mnie tak samo już dużo rzeczy nie śmieszy i nie wiem czy to moja wina czy może kiepski żartwoniś.. :bezradny:
Będzie dobrze!

Sortuj wg