Depresja za granica

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja za granica

przez Amon_Rah 16 gru 2012, 01:15
Wyjechac.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Depresja za granica

przez niepojęta 16 gru 2012, 22:28
Amon_Rah napisał(a):Wyjechac.

Dlaczego?

Depresja za granica

przez vifi 16 gru 2012, 22:57
niepojęta, Jesteś na lekach? Jeśli się trochę "ustabilizowałaś" to chyba nie zaszkodzi spróbować. Może będzie trzeba wziąć pewien margines na chorobę i będziesz miała gorsze dni, ale to chyba jeszcze nie przesądza? Zapytaj się czy chcesz i czy czujesz się na siłach. U mnie nerwica trochę się wyciszyła jak miałem dużo (ale nie za dużo) pracy. Jedna i druga decyzja jest dobra, byle zdecydować (co bywa trudne w nerwicy).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Depresja za granica

przez niepojęta 17 gru 2012, 17:52
Vifi, tak, jestem na leku- Mozarin. Biorę od końca października. Chcę, ale nie wiem właśnie, czy mam na tyle sił i dobrej woli. A nie chcę pojechać i wrócić za parę dni, jeśli coś pójdzie nie tak.. Decyzja faktycznie trudna. Jutro zapytam lekarza, czy w ogóle mogłabym na takie coś się zdecydować, chociaż wiem, że to ja muszę postanowić, nie ktoś za mnie.

Depresja za granica

przez szczypiorek86 17 gru 2012, 23:55
tabletki sie koncza ,brak dostepu czyli depresja wraca ,dobrze ze chociaz polskei spozywczaki sa tutaj
szczypiorek86

Sortuj wg