smierc

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

smierc

przez karolcia89 30 lis 2012, 13:42
:( :( powiedzcie jak mam sobie poradzic z depresja kiedy niemam w nikim wsparcia nawet w swoim chlopaku :( niemam skim pogadac mam mysli samobujcze niechce mi sie zyc 2 razy probowalam ze soba skonczyc ale niestety nieudalo sie :(

smierc

przez girl anachronism 30 lis 2012, 13:44
karolcia89, najprostszym rozwiązaniem jest wizyta u psychiatry, a przy silnych myślach samobójczych - zgłoszenie się do szpitala. Nikt za Ciebie tego nie zrobi ani nie da Ci innej rady.
wild hearts can't be broken.

F31

smierc

przez bittersweet 30 lis 2012, 13:49
girl anachronism dobrze prawi. karolcia89, walcz o siebie, bo warto.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

smierc

przez amelia83 30 lis 2012, 14:54
karolcia89, wlacz o Siebie!!! warto!!! posłuchaj girl anachronism, powodzenia!!! w razie czego pytaj na forum..
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

smierc

przez niosaca_radosc 01 gru 2012, 03:06
karolcia89, zgłoś się do szpitala. Tam na pewno Ci pomogą.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

smierc

przez Entienne 01 gru 2012, 19:46
Psycholog, psychiatra... zobaczysz, będzie lepiej...
Psychiatra pewnie wybierze odpowiednie leczenie, a psycholog pomoże ogarnąć to co w głowie.
Jak widzę masz duży problem z osobą, która powinna być Ci naprawdę bliską - z chłopakiem.

Trzymam kciuki!
Poczołgałam się z powrotem do łóżka [...] wtuliłam twarz w poduszkę, żeby stworzyć złudzenie, że jest noc.
Zastanawiałam się nad tym, czy nie należałoby może wstać, ale nie mogłam znaleźć żadnego powodu.
Nic na mnie nie czekało.

Sylvia Plath

Sortuj wg