Myśli samobójcze

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Myśli samobójcze

przez szczypiorek86 30 lis 2012, 02:01
Przełamałam się poszłam do psychiatry (tak potrzebne było przełamanie bo wcześniej na słowo psychiatra reagowałam śmiechem) .Dostałam tabletki pomagają prawie na wszystko (na niektóre rzeczy aż za bardzo) szkoda tylko,że nie ma czegoś na myśli samobójcze (a może jest tyle,że tylko o tym nie powiedziałam lekarzowi).Niezależnie jakbym się nie czuła przybita czy wręcz odwrotnie czy po tabletkach czy sama z siebie to takie myśli mnie nie opuszczają .
szczypiorek86

Myśli samobójcze

przez silence_sadness 30 lis 2012, 02:07
Kieruj myśli na coś innego.. przyjemnego..
Staraj się aby jak najmniej takie myśli opanowywały Twoje myślenie..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Myśli samobójcze

przez szczypiorek86 30 lis 2012, 02:14
silence_sadness napisał(a):Kieruj myśli na coś innego.. przyjemnego..
Staraj się aby jak najmniej takie myśli opanowywały Twoje myślenie..

ale ja nic innego nie robię jak właśnie się staram ,ale nie wychodzi...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Arhol 30 lis 2012, 02:15
szczypiorek86, Powinnaś przede wszystkim powiedzieć lekarzowi,on nie gryzie ani przypina w okowy.
Poza tym jak radzi koleżanka,unikaj tematu śmierci itp,skup się na czymś przyjemnym...na czymś co lubisz robić.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Myśli samobójcze

przez szczypiorek86 30 lis 2012, 02:31
Saiga napisał(a):szczypiorek86, Powinnaś przede wszystkim powiedzieć lekarzowi,on nie gryzie ani przypina w okowy.
Poza tym jak radzi koleżanka,unikaj tematu śmierci itp,skup się na czymś przyjemnym...na czymś co lubisz robić.

Wiem,że nie gryzie .Przełamałam się i sobie chwale ,nie powiedziałam o tym bo myślałam,że ten etap mam już za sobą .Nie ma już nic takiego co lubię robić a jak wracam do tego wspomnieniami to raczej jest gorzej ...
szczypiorek86

Myśli samobójcze

przez silence_sadness 30 lis 2012, 02:42
To nie wracaj i powiedz o tym lekarzowi..
jak widać temat nie jest zakończony.. A jak nic z tym nie zrobisz to nadal będzie się to ciągnęło za Tobą..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Myśli samobójcze

przez szczypiorek86 30 lis 2012, 15:03
silence_sadness napisał(a):To nie wracaj i powiedz o tym lekarzowi..
jak widać temat nie jest zakończony.. A jak nic z tym nie zrobisz to nadal będzie się to ciągnęło za Tobą..

Niestety teraz już tak szybko okazji nie będzie .
szczypiorek86

Sortuj wg