Za granica

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Za granica

przez trOnk12 24 lis 2012, 18:41
Dokladnie , ona jest moim cholernym problemem. Bardziej jej brak, bo kocham ja nad zycie :) Oczywiscie kiedy to ona skonczy studia bedziemy rowniez myslec o jej przyjezdzie tutaj. Lecz bardziej prawdopodobny jest moj powrot do Polski. Tak jak mowiles, celuje na holenderska firme w Polsce. Oczywiscie nie wiem w tym momencie czy takie firmy ( w kierunku informatyki ) znajduja sie w Polsce. Ale mam nadzieje ze tak.

Pytanie dlaczego bardziej realny jest powrot moj niz jej przyjazd ? Poprostu , obiecalem sobie ze wroce do Polski po studiach. Ewentualnie moze tutaj przyjechac na pewien czas (czyt. rok lub dwa ) po studiach. Ale powrot moj jest pewny.

Najwiekszym moim problemem jest przetrwanie tych glupich 3 lat . Bo pozniej to juz jakos sie ulozy. Przynajmniej mam taka nadzieje.

Sortuj wg