Jak zapomnieć?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jak zapomnieć?

przez KawaZMlekiem 18 lis 2012, 13:02
Wczoraj jeszcze było tak zajebiście, dziś brak ochoty na życie. Standardowo w nocy zachciało mi się rozmyślać nad problemami. Dziś zupełnie brak ochoty na nic, nerwy zszarpane, łzy do oczu się cisną, setki myśli na sekundę ehhhhh.

Ja pier*ole, ale to wszystko jest chore, skąd to się bierze... Mam się zacząć modlić do Boga? Przecież to nic nie da;/
Zresztą moje nastawienie już takie jest i tak nie przyjmę niczyjej pomocy, ale błagam! wyciągnij mnie stąd i przebij się przez ten pancerz.
Jestem tu, bo mnie rozumiecie!
Jeżeli któregoś dnia poczujesz,że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie.
Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą!

Jak zapomnieć?

przez emi 1402 18 lis 2012, 17:12
[quote="zapomniana92"]nie bylam u psychologa ale zastanawiam sie nad tym, bo naprawdę nie wiem co już mam ze sobą zrobić, po głowie chodza mi samobójcze myśli, chce się okaleczyć.. czuje że nie mam kontrolii nad swoim życiem, wielu ludzi mnie zawiodło, rodzina ma kompletnie gdzieś, znajomi sa na chwile, nie sa ze mna w trudnych chwilach..............

zapomniana ja jak jeszcze niebrałam lekow tez tak myslałam ze kazdy mi dokucza ze robia mi na zlosc ze mnie nierozumia ze tylko mojej pomocy chca szukalam tylko pretekstów do kłotni tak to jest w nerwicy niedaj sie nerwicy idz do psychologa lub psychiatry pobierz leki moze odmienia twoje zycie trzeba wszytkiego probowac wiesz naprwde jak tak pomyslec to zycie jest piekne.jak chodzimy do szkoly niemamy tyle problemow ktos mi kiedys powiedzial ze jak załoze rodzine to zaczynaja sie problemy i to szczera prawda moj maz pracuje mamy coreczke ale mamy spore zadłuzenia bankowe i na zycie pozostaje niewiele najgorzej martwie sie o coreczke ale dzieki bogu poszła do przedszkola i moze tam zje cos lepszego niz w domu.kazdy dzien dołuje mnie co wsadzic do garczka.uwierz mi daj sobie pomoc a bedziesz zadowolona bez twojego pozwolenia nikt ci niepomoze i pamietaj zycie jest piekne

Jak zapomnieć?

przez zapomniana92 19 lis 2012, 12:51
wiem , nie mam własnej rodziny jeszcze. mieszkam z rodzicami, i rodzenstwem. jest nas osmioro na małym metrażu..nie raz jest tak że rzeczywiście nie ma co włożyć do garnka. przejmuje się tą sytuacją, staram się coś zrobić, moja mama tez ma już nerwicę przez ojca który popija.. wiem, że pomogłoby mi wyprowadzić się, ale nie zostawie mamy samej z problemami. sytuacja jest bardzo nerwowa, wieczne kłótnie, wiecznie czegoś brakuje, każdy ma siebie dość, rodzice żyja w nienawiści a mnie dobija moja niemoc. nikt tu nie docenia tego co robię, ale musze być żeby wiedzieć co się dzieje.. wiem, że muszę czuwać. choć najchętniej wyjechałabym.ech, to straszne, tak sobie nie radzić. dlatego tak ważne jest wsparcie choć jednej osoby..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak zapomnieć?

przez emi 1402 19 lis 2012, 13:14
wiesz ja wiem o co ci chodzi najgorzej jest w zimie bo dochodzi opał.a tato niemoze isc na leczenie? ale niemozesz sie tak przejmowac wiadomo jest ciezko ale przejmujac sie tak wszytkim mozna zwariowac a twoja choroba sie tylko poglebia i tym soie niepomagasz.a nerwami tez ni niezrobisz co jak sie bedziesz wiecej nerwowc to bedzie lepiej w zyciu.sa ciezkie i radosne chwile.zycie to nie bajka kazdy ma jakies problemy nawet i bogacze tylko my tak myslimy ze im jest dobrze.zobaczysz wszstko sie ułozy głowa do gory.buziaki trzymaj sie i kochanie tak sie niedenerwuj

Jak zapomnieć?

przez zapomniana92 19 lis 2012, 13:22
cieszę się jednak, że mając słabą sytuację ciagle tak mówisz, że jest wyjście i że życie jest piękne. czasami staram sie w to wierzyć. w sercu zawsze jest iskierka nadziei.. mam nadzieję że masz w sobie siłę, masz dla kogo walczyć. trzymam kciuki za Ciebie

Jak zapomnieć?

przez emi 1402 19 lis 2012, 13:37
walcze i bede walczyc bo wiem ze zycie jest piekne a to ze sa gorsze dni jakos ich przezyje przezyłam do tej pory to i dalej dam rade.co prawda brakuje mi bratniej duszy ale jak mam miec kogos fałszywego to lepiwj wogole niemiec takiej osoby całe zycie przed nami zapomniana damy rade niepoddajmy sie

Jak zapomnieć?

przez zapomniana92 19 lis 2012, 23:23
Podziwiam Cię. Masz rację, otaczają nas fałszywi ludzie gotowi dobić. Jednak trzeba być twardym, zycie ma się jedno, i jeżeli nie żeje się dla siebie, trzena żyć dla kogoś innego..

Jak zapomnieć?

przez Monar 19 lis 2012, 23:27
KawaZMlekiem, może jakiś telefon zaufania na początek... ?
Monar

Jak zapomnieć?

przez zapomniana92 20 lis 2012, 02:27
mi już brakuje sił. samotnie pulsuje w tej rzeczywistości. takie chwile są najgorsze.. gdzie po prostu mam dość

Jak zapomnieć?

przez emi 1402 20 lis 2012, 12:49
zapomniana92 napisał(a):Podziwiam Cię. Masz rację, otaczają nas fałszywi ludzie gotowi dobić. Jednak trzeba być twardym, zycie ma się jedno, i jeżeli nie żeje się dla siebie, trzena żyć dla kogoś innego..

zapomniana mam chwile w ktorych jest mi łatwiej ale jest i tak ze niwidze sensu nic robienia ale sie staram.to niejest tak ze mi ze wszytkim jest łatwo staram sie sobie tłumaczyc a mysle swoje tez mi ciezko pozbyc sie uporczywych mysli załuje ze wczesniej leczenia niezaczelam moze dzis bym niemiala az tyle lekow staram sie zyc i funkcjonowac w miare mozliwosci tez nsie zmuszam do wszystkiego.musze dawac rade mam mała coreczke

Sortuj wg