Gdzie znalezc SZCZĘŚCIE ?!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez noname9292 18 lis 2012, 21:56
Piszesz, że szukasz szczęścia, ale jakoś z twoich wypowiedzi to nie wynika. Musisz przełamać strach i zacząć wszystkiego próbować aż znajdziesz to czego szukasz. Jeśli chcesz jechać za granicę to jedź, w najgorszym wypadku wrócisz, jeśli dziewczyna cię ogranicza to z nią o tym porozmawiaj, jeśli działa na ciebie toksycznie to ją rzuć najzwyczajniej w świecie, wolnych lasek jest od groma. Możesz tez spróbować podróżować. Jest milion sposobów na życie, na pewno któreś da ci szczęście. Polecam również czytać dużo o wszystkim, szczególnie o ludziach sukcesu, z nie codziennym podejściem do życia.

Jesteś młody i masz jeszcze dużo czasu by szukać i popełniać błędy. Świat należy do odważnych.

przez M18 21 lis 2012, 14:30
WojuBoju napisał(a):Cholera, dzieki za wasze rady, ale wciaz czuje ze to nie to czego potrzebuje.

Boje się że gdy będę żyć tak jak większość Polaków czyt. wieczna praca, wieczny brak kasy, stresy, zgorzkniałość to stane sie jak moi rodzice, ktorzy wlasnie tak skonczyli. Wiem, ze bedzie to dla mnie bardzo szkodliwe, wiec szukam innych opcji. Aktualnie mysle o wyjezdzie za granice, zycie za najnizsza krajowa, ktora i tak tam pozwala na zwykle, bestresowe życie. Nie wiem czy mam inna opcje.

http://www.youtube.com/watch?v=3Xj1sbZ4wGo
M18

przez sensuu 21 lis 2012, 21:09
a co to szczescie?

wiesz mozesz skonczyc jednak studia niekoniecznie te na ktorych teraz jestes, oszczedzisz sobie potem problemow, teraz wydajesz sie byc w stanie ktory przeszkadza ci jakos "obiektywnie" zimno na to spojrzec. studia nie zaszkodza byle by takie po ktorych latwo znajdziesz prace lub ciebie interesuja (najepiej polaczyc oba)

korzystne jest tez trzymanie sie jakies drogi srodka nie popadac w skrajnosci bo to do nikad nie prowadzi jedynie wiecej moze zamieszac. nie badz ani pracoholikiem anie leniem i to wystarczy, znajdz prace zgodna ze soba lub zmierz sie z nie latwa ale przynoszaca jakiekolwiek zadowolenie aby przelamac te przeszkadzajace uczucia w twojej glowie

zanim pomyslisz o smierci to wykorzystaj kazda szanse aby swoje szczescie znalesc, wszystko sie zmienia , wszystko sie rozpada i rodzi na nowo ty dzis i ty jutro to juz nie to samo

a szczescie mozesz poszukac np w filozofii nie powinno to byc dla ciebie problemem lecz kazda filozofia jest tylko palcem ktory wskazuje na szczescie i tylko palcem druga sprawa jest wysilek i pracy ktory jest konieczny aby zmienic to co niewlasciwe i tego szczescie liznac

ps. docen to co juz masz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez moonraker 25 lis 2012, 22:57
WojuBoju napisał(a):wieczna praca, wieczny brak kasy, stresy, zgorzkniałość
-dokladnie, jak sobie pomysle ze jutro w pracy znowu bede musial obserwowac te umeczone zyciem twarze to wolalbym zeby 21 grudnia byl ten koniec swiata, kazdy byl by w koncu wolny, ja tez nie czuje szczescia, a nawet nie chce go czuc bo wiem ze zaraz minie i bede sie czul jeszcze gorzej.Rzeczywiscie, np. alkohol daje chwilowa ulge (ja na razie doswiadczam tej ulgi w sobote i niedziele-nie chce przesadzic bo wiem ze potem moze nie byc odwrotu), no ale to tez problem bo w ten sposob caly tydzien mysle zeby sioe w koncu napic w sobote a nie nad tym zeby cos zmienic. Czasem chcialbym "sformatowac" moj umysl, zapomniec o moich wszystkich lękach, nie wiedziec tych wszystkich rzeczy o swiecie.......z reszta po co ja to pisze, przeciez w pierwszej lepszej depresyjnej piosence mozna to wszystko uslyszec!

Sortuj wg