Nie wiem co ze mną jest nie tak...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pitu 23 lis 2012, 14:51
heh nie długo Wilki opanują forum :twisted:
Pitu

przez Siddhi 23 lis 2012, 14:57
Zjemy ich wszystkich. :twisted:
Siddhi

przez silence_sadness 23 lis 2012, 15:01
Saiga, gdzie ja napisałam , że 20-30 lat temu nie chlali

?? :shock:

Kontekst wypowiedzi tyczył się czegoś innego a nie chlania.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pitu 23 lis 2012, 15:04
Siddhi napisał(a):Zjemy ich wszystkich. :twisted:

Witaj w stadzie ;) :twisted:
Pitu

przez Siddhi 23 lis 2012, 15:31
Ja jestem samotnym łowcą. ;)

Siddhi

przez outsider1 06 gru 2012, 22:31
Kurde, znowu dzisiaj mi nie wyszło :( :( :( . Chciałem wyjść z inicjatywą, być pewnym siebie itp. Zaproponowałem koleżankom wyjście do klubu na karaoke, a zapomniałem, że Adwent się rozpoczął... Im bardziej chcę być duszą towarzystwa, być zabawnym tym bardziej wychodzę na nieogarniętego głupka. Niby to drobne sytuacje, ale życie składa się ze szczegółów - winda miała jechać na 4 piętro, pojechała na 2 i nie zauważyłem a dziewczyny za mną. Jak mam czegoś nowego się nauczyć to jestem taki "ciężki" muszę dokładnie coś poznać. Ktoś mi coś tłumaczy w pośpiechu na skróty to nie zajarzę o co chodzi od razu we wszystkim. A chciałbym być taki szybki, elokwentny, sypiący żarcikami, kumaty... Najlepiej jak siedzę cicho i się nie odzywam, to wtedy wychodzę na muła, introwertyka. Czy to z niewyspania czy mózg mi się lasuje - jestem poważnie przerażony :( :( :( .

przez carlosbueno 06 gru 2012, 22:37
a to jeszcze dziś ktoś ten adwent obchodzi, wielu młodych nie zwraca na to zupełnie uwagi chyba że pytałeś dziewczyny z grupy oazowej. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg