Dół po półmetku

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Dół po półmetku

przez Krystian1717 08 lis 2012, 15:39
Witam.
W porównaniu do innych forumowych problemów to zapewne "pikuś", ale chciałbym komuś się wyżalić.
W sobotę byłem z dziewczyną na półmetku. Świetna zabawa, muzyka, ogólnie wszystko było ok. Z tym, że nic nie jadłem, a "trochę" wypiłem no i w pewnym momencie zaliczyłem tzw. "zgona". Trwało to niewiele bo ok godziny. Później koledzy mnie otrzeźwili i bawiłem się dalej. Problem z tym, że pamiętam może połowę imprezy.
Najgorsze też w tym wszystkim jest, że moja dziewczyna wypiła 3 razy więcej ode mnie. Cały czas siedziała przy mnie i piła z dziewczynami.
Czuję wielki żal że tak wyszło z tą imprezą. Ona uważa, że było bardzo dobrze, świetnie się bawiła i nie jest na mnie zła. Próbuję sobie wmawiać że to już było, ale jakoś nie mogę się z tym pogodzić. Wiem, że jestem beznadziejny, bo się upiłem, a powinienem się świetnie bawić i zaopiekować moją dziewczyną...
Liczę na jakieś podpowiedzi czy porady jak z tym żyć, bo cały czas, minuta po minucie myślę tylko o tym.

Dół po półmetku

przez Pieprz 08 lis 2012, 16:22
W sobotę byłem z dziewczyną na półmetku.

cokolwiek to znaczy...
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Dół po półmetku

przez Krystian1717 08 lis 2012, 16:30
Faktycznie mogło to dziwnie zabrzmieć. Miałem na myśli półmetek (połowinki) liceum.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dół po półmetku

przez Artemizja 08 lis 2012, 18:04
Krystian1717, co się stało,to się nie odstanie.Skoro czujesz,że to był błąd,to spróbuj wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość.Katowanie się tym,że upiłeś się na półmetku,niestety niczego nie zmieni.Spróbowałeś-nie wyszło,źle się z tym czujesz,to po prostu następnym razem spróbuj to kontrolować.Myślę,że to nowe doświadczenie,niezbyt pozytywne,ale i takie się zdarzają.Gdyby człowiek wszystkim się zadręczał,to zamęczyłby się na śmierć.Spokojnie.Myślę,że potrzebujesz trochę czasu,żeby się z tym oswoić...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Dół po półmetku

przez halenore 08 lis 2012, 18:10
Co się stało, już się "nie odstanie". Z drugiej strony "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Poznałeś swoje granice. Teraz wiesz, ile możesz wypić i czego lepiej nie robić. Kac moralny potrzyma Cię jeszcze troszkę. Najważniejsze to wyciągnąć naukę z lekcji: nie lubisz utraty kontroli, więc lepiej spożywać alkohol ostrożnie albo nie spożywać wcale.
Generalnie ludzie będą wspominać Twój odjazd do końca życia. Wszak połowinki ma się tylko raz ;)
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Dół po półmetku

przez niosaca_radosc 08 lis 2012, 18:14
Na razie myślę, że zwyczajnie Ci wstyd, że się upiłeś, ale to powinno minąć. Jeśli przeprosiłeś dziewczynę, a ona nie jest zła, to nie ma sensu się zadręczać - to niczego nie zmieni. Teraz po prostu staraj się, żeby to już się nie powtórzyło.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Dół po półmetku

przez monk.2000 08 lis 2012, 21:48
Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami. Nie mam więc wiele do dodania.
Witaj na forum.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg