Wszytko dzieje się jakby obok...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez monk.2000 03 lis 2012, 03:05
Możesz coś napisać, co tak nieśmiale?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez optymistyc 03 lis 2012, 19:58
Candy14
Candy14 napisał(a):Ja tak mialam w depresji... wszystko jakby za szyba i obok

Zastanawia mnie to bo nie moge czasami zrozumieć tych mieszanych stanów tzn dobre samopoczucie z gorszym tak na przemian
Nigdy nie przestanę dążyć do dobrostanu fizycznego społecznego i Psychicznego - czyli zdrowia

przez Candy14 03 lis 2012, 21:18
optymistyc, wtedy nie mialam stanow mieszanych tylko jedynie te gorsze.. teraz juz sie wydzwignelam z tego dzieki terapii

Mieszane to w chad wystepuja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez betty_boo 03 lis 2012, 21:19
to jest derealizacja przecież...ja też to miałam jak nie dopuszczałam do siebie złości i negatywnych uczuć i byłam w miejscach i z ludźmi z którymi było mi źle.

przez amelia83 03 lis 2012, 21:28
ja mam ostatnio prawie non stop uczucie derealizacji, czy wśród ludzi czy sama, cokolwiek bym nie robiła, to jest jakby nie moje, nie czuję tego co robię,
proste czynności męczą strasznie, to takie nie moje , ja też taka obca, wsród ludzi czuję się rozdrażniona, uśmiecham się na siłę, jestem zmęczona
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez optymistyc 03 lis 2012, 21:48
amelia83 rozumiem Cie doskonale gdyż sam tak mam ale powiem Ci ze gorsze jest to kiedy poczujesz sie lepiej i masz wrazenie ze juz sie wyleczylas a to później okazuje się złudzeniem, ponieważ po tych pozytywnych chwilach przychodzi znów ten depresyjny dołek i okazuje się to jeszcze bardziej męczące.
Nigdy nie przestanę dążyć do dobrostanu fizycznego społecznego i Psychicznego - czyli zdrowia

przez Candy14 03 lis 2012, 21:57
gorsze jest to kiedy poczujesz sie lepiej i masz wrazenie ze juz sie wyleczylas

samo sie raczej nie wyleczy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez amelia83 03 lis 2012, 22:00
ja mam wizytę u P w czwartek i zapiszę się na psychoterapię, chcę popracować nad swoją samooceną i fobiami przede wszystkim
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg