Czy to objawy depresji ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to objawy depresji ?

przez jacekxd 01 lis 2012, 23:43
Witam nazywam sie Jacek mam 19 lat i od pewnego momentu mam objawy obnirzonego nastroju.Od 9 lat cierpie na chorobe skory.Bardzo rzadko wychodze gdzies z domu jedynie do pracy to wtedy ide.Od kilku miesięcy mam tendencje do płakania wieczorami,myslenia o samobojstwie.Dzis miałem najgorszy stan gdzie chciałem sięgnąc po tabletki przedawkowac i sie zabic.Dodam ze nie mam przyjacioł ani kolezanek ciągle siedze w domu poza pracą.Czuje sie zagubiony czy to są objawy depresji ?

Czy to objawy depresji ?

przez *Wiola* 01 lis 2012, 23:46
jacekxd, Tak, ale niekoniecznie. Najlepiej sprawdzić to u specjalisty.
Moderator

Czy to objawy depresji ?

przez monk.2000 01 lis 2012, 23:50
Od specjalisty często się zaczyna :)
Skoro masz myśli s. to znaczy że targają tobą silne emocje. Mało znam takich prawdziwie szczęśliwych ludzi więc się nie załamuj, to standard że coś jest nie tak. Kiedyś odradzałem pomoc w stylu mówienia "Weź się w garść". Ale może spróbuj się jakoś ogarnąć. Wyhacz co jest nie tak i coś spróbuj z tym zrobić. Ja nauczyłem się, że większość problemów nie leży na zewnątrz, a wewnątrz człowieka. Tam możesz poszukać.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to objawy depresji ?

przez jacekxd 02 lis 2012, 12:37
Często mam uczucie przygnębienia nic mi sie nie chce robic,wczoraj to byłem w rozpaczy chciałem sie zabic.

Czy to objawy depresji ?

przez ekspert_abcZdrowie 02 lis 2012, 13:32
jacekxd, nikt nie postawi diagnozy przez Internet, ale wiele objawów, o jakich wspomniałeś - obniżony nastrój, płaczliwość, myśli samobójcze, przygnębienie, unikanie kontaktu z ludźmi, samotnictwo, brak energii i motywacji do działania - może wskazywać na zaburzenia depresyjne. Najlepiej, byś udał się na wizytę do lekarza psychiatry, który mógłby postawić trafne rozpoznanie. Być może Twoje symptomy w jakimś sensie wiążą się z chorobą skóry? Może wstydzisz się swojego wyglądu, dlatego siedzisz ciągle w domu, to z kolei sprawia, że nie masz przyjaciół i znajomych, czujesz się niepotrzebny i rodzą się w Twojej głowie negatywne myśli?
Psycholog

Czy to objawy depresji ?

przez jacekxd 02 lis 2012, 23:33
Choroba duzo złego zrobiła do dzis sie lecze.Jedynie gdzie wychodze to do pracy.

-- 05 lis 2012, 21:53 --

Placzliwosc wieczorem mnie czasem dopada.

Sortuj wg