co to w ogóle jest

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

co to w ogóle jest

przez ciagle.nie.wiem 30 paź 2012, 00:33
Witam. Mam 21 lat, studiuję, choć tego nienawidzę. To mnie rujnuje. Nienawidzę ludzi. Ludzie nienawidzą mnie. Nie odzywam się do nikogo, a gdy spróbuję to za chwilę to samo. Studia prawdopodobnie skończę za niedługo, bo nic nie robię na zaliczenia. W domu wywierają presję KU.....

Niech coś się stanie

-- 29 paź 2012, 23:38 --

i nie ufam nikomu

co to w ogóle jest

przez aviska 30 paź 2012, 02:32
Co chciałbyś, żeby się stało?
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

co to w ogóle jest

przez Unikalny 30 paź 2012, 04:26
Chciałeś Sobie tylko to napisać czy oczekujesz wsparcia, otuchy, może porady od nas?
Unikalny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co to w ogóle jest

przez tahela 30 paź 2012, 04:35
niech co si e staniei
i zacznie działać w kierunku studiów, mA NA TYLE CZASU,ZE SPOKOJNIE MOZE ZACZĄĆ SiE UCZYĆ I ZDAĆ , JESR JESZCZE CZaS TYKoI MUSI SIE CHCIEC A ZE W DOMU SA NIEZADOOWOLNI to raczej normalne

-- 30 paź 2012, 03:39 --

ciagle.nie.wiem,
to zacznij robić coś na to zaliczenie ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

co to w ogóle jest

przez ciagle.nie.wiem 18 lis 2012, 01:29
Nie chce mi się, nie widzę sensu w zaliczaniu tego dziadostwa. Myśli, żeby skończyć to wszystko mam kilka razy w tygodniu, ale odwagi nie ma.

Wydaje mi się, że związek z dziewczyną rozwiązałby parę problemów, aleeee oczywiście czuję się za biedny, gorszy, nie chcę unieszczęśliwić nikogo. Chociaż, pewny siebie jestem jak widzę kogoś gorszego, głupszego. Jak to wszystko pogodzić.

Nigdy nie byłem z kobietą, łzy w oczach mam bardzo często. Przy znajomych pijąc alkohol czasem się wygadam o tym wszystkim, ale nikogo to widocznie nie obchodzi, albo potrafię to ukrywać, bo aktor ze mnie dobry.

Wydaje mi się, że jestem przeciętnie atrakcyjny z fizycznego punktu widzenia, 189 cm wzrostu, 94 kg wagi. Ale zacząłem się bać kobiet, że je zranię czy obarczę moimi problemami.......

Jak...

co to w ogóle jest

przez silence_sadness 18 lis 2012, 01:34
Hmm..
" czuję się za biedny, gorszy," przede wszystkim przestan myslec tak negatywnie..

Probowales zrobic cos aby poznac jakas dziewczyne??
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

co to w ogóle jest

przez MadGregor 18 lis 2012, 01:40
silence_sadness, Można powiedzieć, że robi wszystko aby nie poznać. Przyjmując postawę jawnej niechęci do ludzi nie ma co się dziwić, że i oni nie okazują sympatii...
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

co to w ogóle jest

przez silence_sadness 18 lis 2012, 01:46
Gregg1991, no racja..

To po /cenzura/ narzekac na swoj los?? :shock:

Nie jestem w stanie zrozumiec takich ludzi.. :evil:

Narzekaja, uzalaja sie a ani krzty checi nie wykazuja do jakichkolwiek chociazby malych zmian aby bylo lepiej.. :roll:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

co to w ogóle jest

przez MadGregor 18 lis 2012, 01:53
silence_sadness, nie rozumiesz? A tobie jako borderze nie zdarzały się takie ambiwalentne uczucia? Raz kogoś kochasz, drugim razem nienawidzisz. Ja co prawda jestem "mieszańcem", miewam jednak podobne odczucia z identycznym rezultatem...
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

co to w ogóle jest

przez silence_sadness 18 lis 2012, 02:02
Gregg1991,
temat nie dotyczy mnie wiec nie porownuj mnie do zachowania autora.. :shock:

On nic nie pisze o borderze..
U niego jawnie widac niechec <pierwszy post>

Moje stany i ..
nie robie tego swiadomie przeciez...

Zreszta od tego mam stabilizatory , ktore normuja moj nastroj..

szybciej zlosc kieruje na siebie niz na innych..

zdarzaja sie sytuacje , ze wyladuje emocje na kims ale potrafie za to pozniej przeprosic..

co to w ogóle jest

przez Saraid 18 lis 2012, 09:06
ciagle.nie.wiem, dlaczego w domu wywołuja presje ?moze stad ta Twoja niechęc do nauki i ludzi?Pod presja nic nam nie sprawia przyjemności i jesteśmy spieci,nerowi.
Saraid

co to w ogóle jest

przez ciagle.nie.wiem 18 lis 2012, 12:03
Ale wśród ludzi wydaje mi się, że jestem miły, przynajmniej udaję.

co to w ogóle jest

przez Saraid 18 lis 2012, 12:39
ciagle.nie.wiem napisał(a):Ale wśród ludzi wydaje mi się, że jestem miły, przynajmniej udaję.

Udajesz no własnie a to męczy i znajduje gdzies ujscie,nie da się bez przerwy udawać..pytałam o ta presje mozesz odpisać?
Saraid

co to w ogóle jest

przez ciagle.nie.wiem 25 sie 2013, 00:15
Minęło trochę czasu od ostatniego posta. Nie studiuję, byłem za granicą, sporo zarobiłem. Jestem materialistą, mam wszystko co chcę ale teraz zauważam, że to nic nie dało. Ciągle zostaję tym introwertycznym osobnikiem.

Nie mam po co żyć. Da się to jeszcze naprawić jakoś?

Sortuj wg