Szukam pomocy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Szukam pomocy

przez zagubiony_88 28 paź 2012, 17:30
Witam
Mam na imie filip, od paru lat borykam sie z problemami typu depresja nerwica natrectw. Ostatnio zakonczylem zwiazek przez internet, nie ukrywam podlamalo mnie to. Czuje w sobie pustke, rzucilem studia, nie mam znajomych, chwytam sie dorywczych prac. Ostatnio pojawily sie u mnie mysli samobojcze. Czuje ze musze z kims pogadac bo jest coraz gorzej, musze z siebie to wyrzucic, poczuc jakies wsparcie. Matka ze mna nie rozmawia, ojca nie znam. Bylem na psychoterapii ale to nic nie dalo, zniechecilem sie po paru spotkaniach. Moj nr gg to ........ - jesli ktos z was ma chwile ktora moze mi poswiecic na rozmowe bede wdzieczny, czuje ze coraz bardziej chce z soba skonczyc.

pozdrawiam

Szukam pomocy

przez Pitu 28 paź 2012, 17:38
zagubiony_88, Cześć ile masz lat ? Dlaczego zrezygnowałeś z terapii ?
Pitu

Szukam pomocy

przez zagubiony_88 28 paź 2012, 18:19
Pitu napisał(a):zagubiony_88, Cześć ile masz lat ? Dlaczego zrezygnowałeś z terapii ?

zniechęciłą mnie postawa pani terapeuty, która wmawiała mi że wyolbrzymiam swoje problemy i to wszystko jest tylko przejściowe i mi minie, jakoś do chwili obecnej jest tylko gorzej

mam 21 lat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szukam pomocy

przez bedzie.dobrze 28 paź 2012, 18:22
zagubiony_88, moze sprobowalbys isc do psychiatry? Zdiagnozowałby i powiedział co dalej
bedzie.dobrze

Szukam pomocy

przez Pitu 28 paź 2012, 18:26
zagubiony_88, Musisz wrócić na terapię i wytrzymać całą , w inny sposób nie poradzisz sobię z tym problemem.
Pitu

Szukam pomocy

przez amelia83 28 paź 2012, 19:40
zagubiony_88, hej, proponuje poszukac innego terapeuty, jak się trzymasz na codzień ?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Szukam pomocy

przez JP2GMD 28 paź 2012, 20:46
Może nie, bo jakiś idiota chce sobie porobić żarty ze mnie i postuje mój numer gg na dziwnych forach bez wyrażenia zgody. Proszę o zamkniecie tego tematu xD.

Sortuj wg