Syndrom pustego gniazda?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Syndrom pustego gniazda?

przez kasia40 11 paź 2012, 13:56
witam .mam 40 lat 1wsze objawy depresji mialam kilka lat temu ...jakos dawalam sobie z tym rade ..5 lat temu syn wyprowadzil sie do holadi a rok temu mlodszy odszedl i peklam ,,moie zycie zaczelo nie miec sesu ..zamknelam sie przed calym swiatem pomal;u krok po kroku stracilam znajomych nie odbierajac tel i otwierajac dzwi ...4 miesiace siedze w domu na chorobowym ..i nie wiem co dalej staram sie byc silna godz dwie potem to samo bezmoc .potrzebuje wsparcia moze uda mi sie nabrac sily tu
Ostatnio edytowano 11 paź 2012, 14:37 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wydzielono

Syndrom pustego gniazda?

przez L.E. 11 paź 2012, 13:59
kasia40, witaj ;)
Załóż sobie najlepiej osobny temat i jeśli masz ochotę opisz tam, co Cię dokładnie gryzie.
Jeśli będziemy mogli coś dla Ciebie zrobić to chętnie służymy pomocą ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Syndrom pustego gniazda?

przez Candy14 11 paź 2012, 14:10
kasia40, a maż? Dopadl Cie syndrom pustego gniazda. Tez pierwsza wyprowadzke dziecka przezywalam bardzo mocno chociaz moje zycie nadal mialo sens. Przeciez dzieci nie sa nam dane raz na zawsze ... maja prawo szukac wlasnej drogi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Syndrom pustego gniazda?

przez Poinformowany 11 paź 2012, 16:57
kasia40, Pomyśl odwrotnie jaki maiła byś problem gdybyś popełniła błąd w wychowaniu i synowie nie opuścili by gniazda. Czemu nic nie napisałaś o Twoim mężu ? Myślę ,że terapia pozwoli Tobię odciąć pępowinę. :D
Poinformowany

Syndrom pustego gniazda?

przez carlosbueno 11 paź 2012, 23:43
Jaki świat jest niesprawiedliwi moja mamma ma 66 lat a nie może się doczekać wyprowadzenia 30 letnich synków a tu dużo młodsze kobiety mają odwrotny problem. :twisted:

-- 11 paź 2012, 23:47 --

Kasia 40 powinnaś być dumna że synowie tak wcześnie się usamodzielnili no ale jak oni byli dla Ciebie całym życiem i ich nie ma blisko to może być ciężko.
Największy Forumowy Maruda

Syndrom pustego gniazda?

przez S jak... 13 paź 2012, 13:54
Kasiu-czy masz dużo po czterdziestce? Pomyśl ile możesz zrobić gdy już nie musisz się martwić o dzieci
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

Sortuj wg