Utrata sensu życia.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Utrata sensu życia.

przez anonimnaya 05 paź 2012, 23:06
Witam,
mam problem ze swoim chłopakiem. Ostatnimi czasy daje mi do zrozumienia, że nie czuje się szczęśliwy, nawet ze mną. Chociaż wydaje się, że jest w porządku, rozmawiamy, żartujemy, przytulamy się... To czasem (coraz częściej) dopadają go jakieś takie nihilistyczne myśli. Dzisiaj wykrzyczał mi wręcz, że nie jest szczęśliwy, że mnie to i tak nie obchodzi (co oczywiście jest nieprawdą), że całe życie jest beznadziejne. A na moje słowa, że ciągle będę przy nim i będę go wspierać zareagował dosłownie "ch* mnie to, możesz sobie być"...
Odchodzę już od zmysłów i nie wiem, co mam robić... Mieliście podobne sytuacje? Może sami nagle utraciliście sens życia?
Dodam, że nie ma stwierdzonej depresji, więc nie wiem, czy to odpowiedni dział na forum.

Utrata sensu życia.

przez Nuve 05 paź 2012, 23:25
Tak, ja utraciłem ten sens niedawno.. Skutek ? Jestem agresywny wobec bliskich, dzisiaj z rana ostra draka z rodzicami, bratem. Przykro mi teraz z tego powodu, lecz po tych atakach jest we mnie tyle negatywnych emocji że szkoda gadać..

Utrata sensu życia.

przez gianna6 05 paź 2012, 23:32
Ja utraciłam sens życia już dawno 12 lat temu odkąd zrezygnowałam z wymarzonych studiów,bylam tak bliska osiągnięcia swoich celów życiowych,że aż mnie to przeraziło i zniszczyłam własne marzenia!!
Całe życie uciekam,szukam nie wiadomo czego, nie wiem po co w ogóle żyję i nic nie ma dla mnie sensu...:(Błądzę jak dziecko we mgle...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Utrata sensu życia.

przez anonimnaya 05 paź 2012, 23:35
Nuve, jakiego zachowania wtedy oczekujesz od brata czy rodziców? W trakcie ataku i po nim?

Sortuj wg