Czy to wszystko ma jeszcze sens

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mirek31 04 paź 2012, 22:23
Witajcie ja sie czujecie bo ja martwy za zycia pustka i samotnosc sa juz prawie nie do zniesienja

przez tahela 04 paź 2012, 22:28
hm witaj, mi tez smutno
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Nuve 04 paź 2012, 22:30
Ofc ze ma. Maszcholerne szczescie ze urodziles sie w bardzo spokojnym okresie, wolnym od wojen, w demokracji, z rozwinieta medydyna, technologie. Wielu nie mialo takiego szczescia, szkoda ze w pelni tego nie wykorzysrujemy.. poza tym lekka melancholi mnie dopada, pora spac.l

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 04 paź 2012, 22:35
Nuve, to co napisałęs to normalne i wiadome, co nie zmienia faktu ze mi smutno zpewnego powodu
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez mirek31 05 paź 2012, 10:14
A jak tam z radoscia dnia codziennego,czy to tylko praca powrot do domu wpatrywanie sie w telewizor albo jakis punkt na scianie.Czy jest jeszcze radosc z kolejnego dnia,czy kolejny dzien to tylko zlo konieczne?????????????????????????

przez Saraid 05 paź 2012, 10:40
mirek31, Skoro Ci tak żle zrób coś by nie czuć się tak samotnym?przecież to mozna zmienić..?trzeba włożyć w to wysiłku dużo,chęci zmiany,być cierpliwym.Dostrzegasz w swoim zyciu same
minusy,ale przecież zycie takie nie jest,sztuki cieszenia się drobnostkami można się nauczyć,ale to mozolna praca
jednak sie opłaca.Gdy spojrzałam dzisiaj na słońce przedzierające sie przez chmury,poczułam w płucach oddech
poranka,czułam się szczęśliwa,że mogłam to ujrzeć,doświadczyć...że mam zdrowe ręce nogi, że mogę pracować
być aktywna,itc....dużo tego takie myslenie sprzyja dobremu samopoczuciu.Teraz filliżanka kawy,która dobudza mnie skutecznie np..?
Saraid

przez mirek31 05 paź 2012, 11:01
juz to wszystko przerabiam pozytywne myslenie ale najbardziej brakuje ukochanej osoby z ktura mozna dzielic swoje radosci

przez Candy14 05 paź 2012, 11:02
tylko praca powrot do domu wpatrywanie sie w telewizor albo jakis punkt na scianie.

To taki Twoj rytual dnia? Zmien go skoro Ci sie nie podoba
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Saraid 05 paź 2012, 11:06
mirek31, to zrób coś w tym kierunku aby znależć tą bliską osobę sama nie przyjdzie...pasje wspólne łaczą ludzi np...bardzo ?zapisz się na jakiś kurs odkryj jakąś pasje w sobie...?
Saraid

przez mirek31 05 paź 2012, 16:02
ile sie juz dobrych rad nasluchalem

przez Saraid 05 paź 2012, 16:06
mirek31, Może zastosuj którąś a zmieni się Twoje zycie?
Saraid

przez Nuve 05 paź 2012, 16:22
Co do tego czy to ma jakiś sens. Zależy od osoby. Każdego motywuje coś innego, każdy ma coś innego co daje mu kopa i każe się podnieść. W moim przypadku to determinacja aby dostać się na warszawski uniwersytet medyczny. A czy to ma jakiś sens ? Nie ma, przeżyje max 70 lat, przez ten czas nie zrobie niczego co by pomogło ludzkości i zmieniło świat. Ale skoro dano mi te życie to czemu nie wykorzystać tego ?

Jesteśmy tylko ludźmi.

przez mirek31 05 paź 2012, 16:28
Postanowienia mam ale brak tego palera takiego super kopa w tylek,wstawaj chlopie i do roboty.Zkad brac taka motywacje i to kazdego dnia

przez Nuve 05 paź 2012, 16:36
Nie mam pojęcia. Sam mam problem ze znalezieniem często tej motywacji :/

Sortuj wg