Nie czuje sie jak czlowiek tylko jak zwykle gówno

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Saraid 16 paź 2012, 16:13
mirek31 napisał(a):Jeszcze zaduzylem sie w mezatej dziewczynje co prawda cos nie bardzo zyja jakos razem chociarz maja malego synka,zreszta jak im sie uklada to nie moja sprawa,ale ja nie chce takich glupot mezatka co mi jeszcze wpadnje w ta makowke

No niezbyt mądre lepiej jakąś wolną poszukaj sobie..Po co sobie komplikować życie.
Saraid

przez mirek31 16 paź 2012, 16:17
W zadnym wypadku nie chce tego ale jak mi sie cos wszczeli do tej postrzelonej makowki to trudno mi sie tego pozbyc

-- 16 paź 2012, 16:19 --

Mam juz dosc tych wszystkich glupot

przez Saraid 16 paź 2012, 18:14
mirek31, To zalezy od Ciebie jak sobie ułozysz życie przecież...jesteś kowalem swojego losu.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mirek31 16 paź 2012, 19:38
Nje mam juz ochoty popelniac tych wszystkich glupstw to chyba wkurza mnie w moim zyciu najbardziej.A z tym kowalem to przypadkiem nasze zycie nie jest juz zapisane gdzies tam na gorze

przez Candy14 16 paź 2012, 21:54
A z tym kowalem to przypadkiem nasze zycie nie jest juz zapisane gdzies tam na gorze

Nie sadze.. moze jakies sciezki.. ale to my wybieramy w ktora strone pojdziemy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez mirek31 03 mar 2013, 21:52
Cesc ale dawno mnie juz tu nie bylo. Musze sie troche pochwalic,a jest czym bo wkoncu daje sobie rade z tym wszystkim co mnie otacza, ukladam sobie zycie na nowo choc czasem takie problemy dnia codziennego dawaja sie we znaki,ale prawdziwa sila w odzyskiwaniu rownowagi to wlasnie dawanie sobie rady wlasnie z takimi drobnymi problemami,zeby nie dac im urosnac do problemow nie do przejscia,chociarz z drugiej strony nie ma takich spraw nie do przejscia.A wiec malymi kroczkami ale do przodu .pozdrawiam serdecznie

-- 03 kwi 2013, 17:10 --

nikt juz nie odpisze fakt nie bylo mnie tu dlugo gdzie jest cala gwardja

Sortuj wg