Nie czuje sie jak czlowiek tylko jak zwykle gówno

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tahela 07 paź 2012, 22:03
mirek31,
a ja lubię zime smą w sobie taka biała , daje piekno , natomiast nie lubie szarej, smutnej jesieni z eświetem zmarłych, xle na mnie działa jesien, lubie lato i zime takie zdecydowane i okreslone pory roku a takie przejsciówki to nie dla mnie , chyba jest to zgodne zmoim charakterem , ja zawsze4 wiem co lubie i cio mi sie podoba a co nie.Mysle ,ze te niedokresloe pory roku lubia ludzie, którzy sami nigdy nie wiedza czy to czy tamto a moze sramto za przeproszeniem, takie to rozmyte i bez sensu.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez mirek31 07 paź 2012, 22:11
nie lubie zimy chocby dla tego ze jest zimno,a nie znosze zimna lubie ciepelko wiec sle ci mega gorace buziaki za wszystkie pocieszenja i dobre rady

przez tahela 07 paź 2012, 22:18
mirek31,
zimno nie jest fajne ani przyjemne . chodziło mi raczej o doznania oczne, o to ,że biały iskrzący sie w słońcu snieg na gałeziach drzew i na polnej drodze wygłada pieknie a pod nogami skrzypi , lato tez ma swoje zlety mozna w sukienkach chodzić , miniowkach usiąśc w srodku masta na trawniku w sobote , czytajac ksiązke i pijąc wode mineralna a zima mozna sie poslizgac, sanki, narty, łyzwy, ech wszystko, nie ma sprawy buziol oddaje
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mirek31 08 paź 2012, 16:58
w wojsku nie jedna warte stalem w sniegu i mrozie wiec nawet doznania wzrokowe moga wyjsc bokiem.Ale jak ktos lubi zime to super wkoncu nie mozemy byc wszyscy tacy sami i lubic to samo.Mialem dzis taka refleksje,ze ja chyba nawet nie znam dobrze samego siebje,czy na terapii zdolam wyciagnac wlasne ja,nie chce juz zyc w jakiejs cholernej masce chce byc wkoncu soba i sie zaakceptowac takiego jakim jestem a jak sie komus nie spodobam to niech za przeproszeniem spada nie jestem wkoncu zupa pomidorowa zeby mnie wszyscy lubili.Takie zycie mi sie marzy wkoncu sie obudzic.te forum naprawde we mnie cos zmienilo chyba tutaj tak naprawde sie otwarlem,a to juz jakis postep mam nadzieje ze w dobrym kierunku

przez Saraid 08 paź 2012, 18:02
mirek31 napisał(a):w wojsku nie jedna warte stalem w sniegu i mrozie wiec nawet doznania wzrokowe moga wyjsc bokiem.Ale jak ktos lubi zime to super wkoncu nie mozemy byc wszyscy tacy sami i lubic to samo.Mialem dzis taka refleksje,ze ja chyba nawet nie znam dobrze samego siebje,czy na terapii zdolam wyciagnac wlasne ja,nie chce juz zyc w jakiejs cholernej masce chce byc wkoncu soba i sie zaakceptowac takiego jakim jestem a jak sie komus nie spodobam to niech za przeproszeniem spada nie jestem wkoncu zupa pomidorowa zeby mnie wszyscy lubili.Takie zycie mi sie marzy wkoncu sie obudzic.te forum naprawde we mnie cos zmienilo chyba tutaj tak naprawde sie otwarlem,a to juz jakis postep mam nadzieje ze w dobrym kierunku

:great: Bardzo się ciesze że doszłeś do takich wniosków,że chcesz odnależć drogę do samego siebie
to wymaga,cierpliwości pracy nad sobą ,ale się opłaca aby móc poprawić swoja jakość życia,samopoczucie.
Saraid

przez mirek31 09 paź 2012, 23:14
Wkoncu zauwarzylem ze nie jestem sam ze inni ludzie tez maja takie same problemy i przedewszystkim nie boja sie o tym mowic bo chca wkoncu sie tego pozbyc i zyc normalnie.Dobrze ze ja to wreszcie zauwarzylem Lepiej puzno niz wcale

przez Saraid 09 paź 2012, 23:16
mirek31, dokładnie tak :D Teraz realizuj swoje plany.
Saraid

przez mirek31 09 paź 2012, 23:21
Jeszcze troche najpierw musze podkreslam MUSZE zaliczyc psychoterapie

przez Saraid 09 paź 2012, 23:23
mirek31 napisał(a):Jeszcze troche najpierw musze podkreslam MUSZE zaliczyc psychoterapie

To jest podstawa od której powinieneś zacząc.
Saraid

przez mirek31 09 paź 2012, 23:29
ale leki tez mnie dobrze trzymaja,od jakiegos czasu biore inny lek i wydaje mi sie ze jest dobrany o niebo lepiej nisz te pozostale ktore bralem.Ide juz lulu jutro rano do pracy rano wstaje dobranoc.Wielkie dzieki za dobre slowa

przez Saraid 09 paź 2012, 23:30
mirek31, :papa: dobranoc.
Saraid

przez mirek31 15 paź 2012, 08:52
ale mam dzis ochote pourzalac sie nad soba

-- 15 paź 2012, 08:54 --

Normalnie jakis dolek mnie dzis zlapal

przez Saraid 15 paź 2012, 09:21
mirek31, uzalaj się kazdy ma czasem gorszy dzień.
Saraid

przez mirek31 16 paź 2012, 16:03
Jeszcze zaduzylem sie w mezatej dziewczynje co prawda cos nie bardzo zyja jakos razem chociarz maja malego synka,zreszta jak im sie uklada to nie moja sprawa,ale ja nie chce takich glupot mezatka co mi jeszcze wpadnje w ta makowke

Sortuj wg