Złe samopoczucie czy depresja co sie ze mna dzieje ???

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Grudzien21 30 wrz 2012, 02:03
Witam wszystkich mam 25 lat nieco nadwagi jestem z granica pracuje tu mysle ze mam niska samoocene nie mam dziwczyny nigdy nie miałem mieszkam sam i od jakiegos czasu mam takie poczucie pustki nic mnie nie cieszy unikam kontaktu z wzrokowego z ludzmi nie mam ochoty z nikim rozmawiac tylko pracuje ide do domu i sie "zawieszam" w 4ech scianach czy to moze byc depresja miałem tak wczesniej ale to mijało a teraz sie ciagnie ??? do tego dochodzi niechec do wszystkiego najlepiej bym siadł na komputeze albo ogladał TV

przez Saraid 30 wrz 2012, 02:48
Grudzien21, czesc jesli masz obawy powiniewneś udać sie do lekarza specjalisty
on postawi Ci fachową diagnozę,tutaj nikt z nas nie jest kompetentny by diagnozować,już na pewno na odległość
nie,i w ogóle.
Saraid

przez kaja123 30 wrz 2012, 10:19
Grudzien21, podzielam Svafa, nikt Ci nie postawi diagnozy ale sam fakt "zawieszenia w czterech scianach" nie świadczy zaraz o depresji tylko o nudzie i braku pomysłu na siebie. Depresja to poważna choroba to nie tylko obniżony nastrój.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg