Czy ktoś pokonał depresję?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

jest tak jasno!

przez Beata Murczek 07 sie 2007, 14:11
Witam Wszystkich.
Musze to wykrzyczec!!! Udalo mi sie!!!!! jestem ZDROWA. jest tak bardzo inaczej, tak pieknie, lekko i jasno. Jestem wona, nareszcie wolna od tych niemozliwych do opisania uczuc tego ciezaru, który nosilam tak dlugo. przez zycie ide z podniesiana glowa i myslac trzezwo. dopiero teraz zauwazam jak piekne jest. delektuje sie zapachami, smakami, odczuciami. jest we mnie sila. chce tylko na wlasnym przykladzie potwierdzic, ze leczenie jest jak zbawienie. z Depresji mozna sie wyleczyc. i owszem boje sie, ze wróci dlatego biore garcsiami wszystkie szczescia,ktore zostaly mi dane.

przez morpheus 07 sie 2007, 14:31
i to jest podejscie do zycia tak trzymac ja powoli zaczynam tlamsic w sobie te uczucia ktore wywiera na mnie depresja staram sie nie dopuszczac do siebie tych zlych mysli tego cholerstwa jest dobrze dzis np zrobilem zakupy ktorych wczesniej sie balem balem sie kupic cos i wlozyc na siebie bo myslalem ze ludzie beda sie ze mnie smiac a jednak mam to gleboko w nosie jestem soba i bede robil to na co mma ochote i w sposob na jaki mam ochote trzymaj sie cieplo papa
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Jovita 07 sie 2007, 14:34
warto sie starac aby moznabyło kiedys napisac tak jak Beata ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Twilight 07 sie 2007, 14:36
Exactly, a i morfeuszowi gratulację - świetny z Ciebie gość :smile:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez morpheus 07 sie 2007, 14:53
dzieki bardzo ale uwazam iz nie powinienem siedziec i gnebic sie wszystkim ale samemu starac pozbyc sie tej doliny walcze jak tylko moge na kazdym polu kazdym rodzajem broni i z kazdym potworem ktory na mnie czycha nie poddam sie puki zyje puki jeszcze mam sile a czuje ze nabieram jej...nie wiem jak to sie dzieje ale od kiedy zaczalem walczyc czuje sie silniejszy niz kiedykolwiek....Smack My Bitch Up

zacząłem znow sluchac The Prodigy....

Obrazek

przez Twilight 07 sie 2007, 14:55
I tak ma być, tak to działa!

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Beata Murczek 07 sie 2007, 14:58
wiem jaka byla moja sytuacja, wydawala mi sie beznadziejna, przecierpialam straszne czasy i nareszcie koniec. myslalam,ze to nigdy sie nie skonczy. az nagle, pewnego dnia otworzylam oczy rano i poczulam te sile, ktorej juz dawno mi brakowalo. sluchajcie naprawde jest nadzieja, te choróbsko ustepuje tylko trzeba sie na nie zamachnąć!

przez morpheus 07 sie 2007, 15:04
jestem w stanie stwerdzic i przysiadz na wszystko iz polowa sukcesu to to wlasnie forum ( dokładnie Wy forumowicze dzieki wam za to) a drugie tyle to muuuuuzyka...ciesze sie ze tutaj trafilem a to byl przypadek...

Obrazek

przez arecs 07 sie 2007, 19:03
Moim zdaniem nie ma przypadków.
To tylko zasada czasami nie jest dla nas znana.
Pozdrawiam Arek S.
Bądź najlepszym przyjacielem samego siebie, zawsze

przez lovefoxxx 07 sie 2007, 20:07
gratuluję! gratuluję! i wierzę, że to samo spotka mnie i wszystkich innych, którym dolega ciągły ból!
popchnij mnie w stronę życia...

przez Krzysztof105 07 sie 2007, 20:36
Beato, jak długo się leczyłaś?
"Niejeden nie wie co to psychiczny eden, siedem dni zlewa się w jeden"

przez pannanikt 07 sie 2007, 22:02
gratuluje z calego serca!:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:04 pm ]
ja tez "wyzdrowialam" ale wrocilo... tylko ze ja jestem w ogole dziwnym, zbyt zlozonym przypadkiem. moja depresja to cos innego. moze po prostu jestem beznadziejna. ale ciesze sie Tobie sie udalo!:*
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez Twilight 08 sie 2007, 02:45
pannanikt napisał(a):ja tez "wyzdrowialam" ale wrocilo... tylko ze ja jestem w ogole dziwnym, zbyt zlozonym przypadkiem. moja depresja to cos innego. moze po prostu jestem beznadziejna. ale ciesze sie Tobie sie udalo!:*

Nie wmawiaj sobie głupot ;) Może po prostu nie wyleczyłaś sie wtedy całkiem, a jedynie zaleczyłaś? Tym razem się uda!

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez angola 05 gru 2007, 19:16
Moim zdaniem wyleczyłam się z depresji. Śpię smacznie, wybucham śmiechem bo coś mnie rozśmiesza, teraz tylko faceta mi brak i finito- cieszę się życiem.
Znowu potrafię być zaciekawiona innym człowiekiem!!! I czuję się silna!!!!

Sortuj wg