jak radzicie sobie z depresją?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez karola251288 22 wrz 2012, 16:27
od pewnego czasu czuję się zmęczona życiem, nic mnie nie cieszy i wiem ze cos się ze mną zaczyna dziać niedobrego....nie chce mi się wychodzić z domu nie chce mi sie pracować nic mi się nie chce....proszę Was o Wasze odczucia i pomoc?co mam zrobić??
karola251288

przez Artemizja 22 wrz 2012, 18:52
karola251288, witamy na forum.Nikt Ci tutaj niestety nie da złotej recepty na to,co powinnaś zrobić,nie zdiagnozuje.To mimo najlepszych chęci-niemożliwe.Możemy Cię jedynie wesprzeć,wysłuchać...
Pytasz o odczucia...zarejestrowałaś się tutaj,napisałaś post w dziale "depresja",więc zdajesz sobie sprawę,że dzieje się z Tobą coś niedobrego.Zresztą-sama to napisałaś.Założenie wątku świadczy o tym,że chcesz szukasz pomocy.Rejestracja na forum,to był pierwszy krok.Zatem myślę,że teraz dobrze by było zastanowić się nad wizytą u specjalisty.Po prostu,żeby zasięgnąć porady...
Napisałaś bardzo niewiele na temat swoich trudności.Od dawna to trwa?Coś się ostatnio wydarzyło,co mogło mieć wpływ na spadek samopoczucia?Może jesteś przemęczona i to spadek formy?Możesz napisać coś więcej?

Pozdrawiam serdecznie
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg