Depresja a SEKS....

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hyte 12 sty 2007, 13:41
Róża moja mila !, ja nie widze nic w tym smutnego ze ktos moze n ie wiedziec jeszcze o swojej seksualnosci![ moze nasza drogab]Angie[/b], nie lubi jak sie ja caluje w rece i otwiera dzwi bo sama by chciala je otworzyc, jakies ladnej delikatnej kobiecie!poco ma sie dziewczyna meczyc , niech sprawdzi a noz widelec i sie odnajdzie! ;) buziaksy
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez Róża 12 sty 2007, 13:46
Zasmuciłeś mnie tym,że denerwują cię bardzo kobiece laski,a wszyscy twierdzą,że ja taka jestem.Ale cholera-nie mam nic wspólnego z gwiazdorstwem!Chociaż miewam głupie pomysły ;) A Angie-no jasne niech próbuje,byleby na mnie nie trafiła :evil:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez hyte 12 sty 2007, 13:54
aha,denerwuja mnie tylko dlatego ze jestem zazdrosny o facetow ktorych mi odbijaja! :lol:
Róża ale ty to muuuusisz byc ....laska a ten twoj koles to....kto?
TYlko pytam! ;)
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Róża 12 sty 2007, 14:01
No to już rozumiem :D E tam laska czy nie-jak i tak patrzysz na mnie inaczej :lol: A mój koleś,to mój ukochany,bardzo przystojny i męski,a po co ci to wiedzieć,hę?? ;)
Przyjaciel forum

przez hyte 12 sty 2007, 14:07
bog kazal sie dzielic!

[ E tam laska czy nie-jak i tak patrzysz na mnie inaczej-roza no co ty nosimy tan sam nr buta?Wiesz ,ze jestes moja ulubienica!

Chyba mam dzien na glupote!
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez Róża 12 sty 2007, 18:14
Hyte-nie przejmuj się,mnie też dopadła dzisiaj głupawka,ale czasami trzeba się trochę pośmiać :lol:
Przyjaciel forum

delikatna kwestia

przez liwang 24 kwi 2007, 17:28
Temat pewnie byl poruszany - ale nie moze ktos moglby podzielic sie wiedza / doswadczeniem.
Otóz - wyczytalam, że przy depresji, znika zainteresowanie seksem. Tak to tez wyglada w przypadku mojego chlopaka - jest bardzo czuły, widac ze mu zalezy na mnie, niemniej w pewnym momencie - nic. Jestesmy oboje troche po 30tce.
Teraz zaczyna brac effectin - czytalam ze jedna z konsekwencji moze byc kompletna utrata libido.
Czy to znaczy ze jestesmy skazani na platoniczny związek - no bo jesli po effectinie będzie jeszcze gorzej...
Co moglibyscie na ten temat powiedziec?
Pozdrawiam.

przez 331ania 24 kwi 2007, 21:50
liwang- witaj:)poczytaj o tym w dziale leków:)jest bardzo dużo na temat skutków ubocznych.Depresja odbiera chęć zbliżeń a czasem jest też przyczyną zaniku jakichkolwiek uczuć-a co do chłopaka to postaraj się wspierać go i podtrzymywać na duchu bo są to bardzo ciężkie dni dla niego,zanim zaczną działać leki to trochę to potrwa a w tym czasie postaraj się dać jemu jak najwięcej czułości i ciepła bo on bardzo ale to bardzo tego potrzebuje:)sama zdajesz sobie sprawę jaka to ważna sfera dla faceta-to że jemu nie wychodzi jeszcze bardziej go załamuje bo nie jest to komfortowa sytuacja dla was.Nie zawsze leki działają na niekorzyść-nie bardzo wiem jak jest w przypadku tego leku o ktorym piszesz-ale nawet gdyby miały być jeszcze większe problemy z potencją to warto zaryzykować dla zdrowia bo kiedy minie depresja to znów powrócą cudowne chwile:) :oops: ;)czego wam z całego serca życzę:)
ExModerator

przez liwang 25 kwi 2007, 11:25
331aniaAniu, dziękuję. Miejmy nadzieję ze tak będzie bo dla mnie tez sytuacja jest trudna - nie wiem jak sie zachowywac, żeby nie bylo to jeszcze "gwoździem do trumny".

Depreja a obniżone libido...

przez Tales 04 maja 2007, 20:23
Czy u kobiety cierpiącej na depresję można w jakiś sposób (najlepiej bez leków) podnieść libido??? Chciałbym się tego dowiedzieć ponieważ wszędzie jest bardzo skromnie to opisane. :?: :?: :?:
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu...

przez 331ania 04 maja 2007, 20:37
hhmm..Tales-jeśli o to chodzi o obniżone libido to nie jest ważne czy jest to kobieta czy też mężczyzna bo tak samo jest to odczuwane w obu przypadkach :)-a to w jaki sposób i bez leków je podnieść to pozwól że tak skromnie zauważę że to już Twoja działka ;)
ExModerator

przez Martusia 05 maja 2007, 18:16
Dla mnie w depresji nie tylko orgazm (o którym nie było mowy) ale i sam stosunek był wyczynem, do którego musiałam się często długo przekonywać.
Pomaga zrozumienie partnera i czas.
Uważam też, że warto probować, nie zamykać się, bo można potem nie dać rady wrócić do tego.
Powodzenia.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:22 pm ]
liwang
Zdecydowanie libido w depresji jest często nawet nie równe, a poniżej zera.
To jednak nie koniec nadziei.
Depresja jest uleczalna! :)
CZyli to nie będzie wieczne.
Też mam depresję i mogę powiedzieć, że seks to była dlsa mnie rzecz na ostatnim miejscu w hierarhi ważności (jak prawie wszystko), jednak mnóstwem czułości można coś zdziałać.
Na pewno ważne jest, by podnieść samoocenę cierpiącej osoby.
Nie polega to na powtarzaniu tych samych komplementów, ale chodzi o sposób patrzenia, dotyku, zachwytu drugą osobą.
Tales, jest to też moja odpowiedż dla Ciebie.
To działa.
Powodzenia.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez Tales 08 maja 2007, 17:06
Dziękuję za odpowiedz. Na pewno będę starał się dostarczać mojej drugiej połówce mnóstwa czułości i wspierać ile się tylko da :) Jeśli jednak miałby ktoś jeszcze miał jakieś sugestie bądź podpowiedzi to ja bardzo chętnie poznam.
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu...

przez Nelka 26 maja 2007, 18:14
Hejka!

Mniej więcej po jakim czasie od odstawienia lekow libido wraca do normy?
Czy to raczej zalezy od czlowieka?...leku?

U mnie po 14 dniach brania Seronilu odczuwam ogromną potrzebe kochania się, jednak z racji tego, że nie mam obecnie partnera..."cierpię" w samotnosci, chociaz jakbym go miała, to nie wiem czy kochanie się z nim byloby równie przyjemne i "odlotowe" jak przed lekami ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:16 pm ]
Tales sądzę, że tak jak wyżej kilka osob już Ci napisało...depresja to trudny okres dla osoby jej przezywającej - sa wzloty i upadki...duzo czulośi i troski...bądź po prostu przy niej...a zobaczysz jak pewnego dnia ona podejdzie do Ciebie i bedzie wszystko pieknie :)
Żyć, nie-umierać!

Sortuj wg