Depresja a SEKS....

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pstryk 16 paź 2007, 16:19
anand22 napisał(a):Możliwa jest tylko jedna odpowiedź- brak pociągu fizycznego jednej ze stron.

Jak widzisz, wygląd nie jest najważniejszy...

Pytanko do osób mających problemy z sexem: czy odczuwanie pociąg sexualny w ogóle? Czy zdarza się Wam moment fantazji erotycznych, lub chociaż podniecający dreszcz?
Pstryk

przez snaefridur 16 paź 2007, 17:44
Pytanko do osób mających problemy z sexem: czy odczuwanie pociąg sexualny w ogóle? Czy zdarza się Wam moment fantazji erotycznych, lub chociaż podniecający dreszcz?

Tak,owszem.Nawet dość często,choć o silnym podnieceniu nigdy nie było mowy.Problemem jest to,że zawsze zawsze opada ono do minimum wtedy,gdy poczyniam jakieś kroki,by je rozładować,ze tak elegancko ujmę. :-|
snaefridur

przez Pstryk 16 paź 2007, 17:54
Qrcze, jak sobie z tym poradzić :? Pisałaś, że masz tak odkąd pamiętasz. Czy konsultowałaś to kiedykolwiek z jakimś specjalistą, lekarzem? Nigdy nie miałam takich problemów. Trwa to qrcze już długo, za długo...
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 16 paź 2007, 18:23
Mówiąc szczerze nigdy nie gadałam o tym z nikim.
snaefridur

przez morpheus 16 paź 2007, 22:07
a moze zastanow sie nad tym w koncu nie masz nic do stracenia
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

boje sie...seksu...(???)

przez groskova 20 paź 2007, 13:30
mam problem.

jak wiecie niedawno powrocilam do ojczyzny i pojawil sie na horyzoncie facet. bardzo fajny, porzadny i traktuje mnie jak "krysztalowy wazonik". to ze nic nie potrafie poczuc to inna sprawa.

ostatnio cos zaczelo mnie meczyc i dlugo nie wiedzialam co to jest. i nagle odkrylam: boje sie seksu z nim. kompletnie nie wiem czemu, nie mam najmniejszego pojecia, dziewica nie jestem i nigdy problemu z seksem nie mialam - wrecz przeciwnie - w baaardzo liberalnym towarzystwie w irlandii zabawialam sie dosc ostro i dobrze.
a teraz nagle przyszedl strach, na sama mysl o spotkaniu w jego kawalerce az sie trzese (chociaz on wcale nie naciska ani nic) i w ogole mam ochote to zakonczyc bo agle wydaje mi sie to wszystko bez sensu...

dziwne, co ja mam z tym zrobic? ktos ma podobny problem? pomozcie, powiedzcie mi cos...:(

przez groskova 20 paź 2007, 13:49
Nie wiem czy mi zalezy i czy pociaga, ja po prostu nie czuje nic, juz od bardzo dawna. Mysle ze to przez depresje. a moze wlasnie dzejem ma racje, moze wlasnie zaczyna mi zalezec, tylko to jest tak jakby wszystkie uczucia byly w mojej glowie, w ktorej nieustannie czuje pustke, tak jakby serce nie mialo nic do gadania, kurde nie umiem tego wytlumaczyc:((((((((

przez Natalia90 20 paź 2007, 14:25
Dla mnie seks jest bardzo fajny mi sie zawsze po nim polepsza nastrój i wogóle jakoś lepiej sie czuje .serio to pomaga ale jeśli nie kochasz tego faceta nie rób z nim tego.

przez groskova 20 paź 2007, 14:45
ale jeśli nie kochasz tego faceta nie rób z nim tego.

kocham? a co to znaczy? cos takiego istnieje w ogole? a jak to sie czuje? bo chyba zapomnialam:((((((((((((((

przez groskova 22 paź 2007, 14:53
taaak....nie odpisalam dokladnie na post dzejem, bo intensywnie nad tym myslalam. chyba macie racje. balam sie ze on nie akceptuje mojej depresji, ze sie jej boi, ze ucieknie ode mnie. I udawalam ze wszystko jest ok.

Polina napisał(a):znaczy, że czujesz, a jak czujesz, to być może jesteś w stanie doświadczać innych uczuć też, nie tylko tych negatywnych Rolling Eyes

woow, to jest odkrycie, masz racje polina, czemu ja o tym sama nie wiedzialam?
z dnia na dzien dowiaduje sie sobie coraz wiecej, to niesamowite...

przez Myszeczka900 22 paź 2007, 15:25
Hm...Właśnie czy on Cię pociąga??Ja także nie miałam problemu z sexem ale jak na choryzoncie pojawił,się facet na którym zaczęło mi zależeć i wiedziałam że coś z tego będzie i było w zasadzie to trzęsłam się ze strachu...Nawet nie dałam się pocałować,później po alkoholu rozluźniłam się i do dzieła:) Było bosko:) Nie jesteśmy razem ale miło to wspopminam był jedynym facetem z którym przeżyłam tę niesamowitą rozkosz i byłam onieśmielona...Pozdarwiam i życzę powiedzenia jeśli byś chciała pogadać o tym dowiedzie.ć się wuecej napisz meilaaga_stokrotka@wp.pl

Sortuj wg