Początek?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Początek?

przez groex 04 wrz 2012, 15:55
Witam jestem tu nowy, chyba nie radze już sobie tak jak kiedyś. Od zawsze miałem problemy z mową ale teraz się wszystko pogarsza. Od czasu do czasu nęka mnie porażenie senne, nie lubie wychodzić do ludzi najlepiej czuję się we własnym domu. Zastanawiałem sie nad pójściem do psychologa ale chyba nie jestem gotowy. Wszystko to zaczeło się przez ojca, któremu wykryto "Zespół Otella" oczarniał mnie publicznie odkąd pamietam. Staram się być wytrwały ale czuję, że nie daje rady. Nie mam z kim porozmawiać o tym problemie, wstydzę się odtworzyć przez znajomymi którzy też powoli się wykruszają. Próbuje się nie przejmować być pogodny mimo wszystko jak już wychodzę na dwór zapominać o problemie ale za każdym razem jak wychodzę boje się, że któryś znajomy usłyszy co wygaduje mój ojciec i zaczną gadać mimo iż wielerazy słyszałem, żeby sie nie przejmować tym, wiem jaka jest młodzież bo sam do takiej jeszcze należe. Dostanę od was jakąś rade?

Początek?

przez bellaiza97 04 wrz 2012, 20:09
Moim zdaniem powinieneś jechać do lekarze, powinien ci pomóc z tym wszystkim, lecz nie jestem pewna

Początek?

przez monk.2000 04 wrz 2012, 20:25
Ja na tym forum widzę, że większość ludzi ma problemy nazwałbym to "reakcyjne" czyli coś wydarzyło się w ich życiu i odczuli zmianę na gorsze, przez co postanawiają tu pisać. Mój przypadek, jest bezprzyczynowy przez co głównie trudno mi pomóc. Jedyna rada: przeczytać kilka książek na ten temat. A że mam trochę czasu to się tym zajmę, chyba. Uwaga monk.2001_dobra_rada nadciąga!
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg