Częste myśli samobójcze.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Częste myśli samobójcze.

przez aizen 03 wrz 2012, 12:19
Witam. Ostatnio myślę bardzo często o samobójstwie. Życie dało mi dużego "kopniaka" Od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić z problemami, które mi towarzyszą. I tych problemów przybywa coraz to więcej. Próbuję poradzić sobie z tymi problemami. Lecz coraz częściej braknie mi sił. Nie chcę zawracać głowy moim znajomym, przyjaciołom i rodzinie. Dlatego szukam pomocy tu. Jest coraz gorzej z dnia na dzień. Coraz to częściej myślę o odebraniu sobie życia.
Ostatnio edytowano 03 wrz 2012, 14:37 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort.

Częste myśli samobójcze.

przez Saraid 03 wrz 2012, 12:25
aizen Witaj
Może tak byś pomyślał o wizycie u psychiatry?skoro masz takie myśli?Jak najprędzej?
Saraid

Częste myśli samobójcze.

przez aizen 03 wrz 2012, 12:27
Właśnie w tym jest problem, że byłem z wizytą. Lecz to nie pomogło na długo. Po czasie znowu te myśli wróciły.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Częste myśli samobójcze.

przez Saraid 03 wrz 2012, 12:31
aizen, Bierzesz jakieś leki?teraz jesli brałes to jak długo?czemu przerwałes brać?
Saraid

Częste myśli samobójcze.

przez aizen 03 wrz 2012, 12:34
Nie biorę i nie brałem żadnych leków. Postawiono mi diagnozę leku przed samotnością... Nie wiem do końca o co w tym chodzi..

Częste myśli samobójcze.

przez Saraid 03 wrz 2012, 12:37
aizen napisał(a):Nie biorę i nie brałem żadnych leków. Postawiono mi diagnozę leku przed samotnością... Nie wiem do końca o co w tym chodzi..

To radzę udaj się jednak do specjalisty,nie dał Ci psychiatra żadnych leków?anie skierowania na terapie? :shock:
Saraid

Częste myśli samobójcze.

przez aizen 03 wrz 2012, 12:39
Na terapie skierował. Lecz nie skutkowała ta terapia. Było jeszcze gorzej.

Częste myśli samobójcze.

przez Saraid 03 wrz 2012, 12:41
aizen napisał(a):Na terapie skierował. Lecz nie skutkowała ta terapia. Było jeszcze gorzej.

Jak długo na nią chodziłes?w jakim nurcie była?
Saraid

Częste myśli samobójcze.

przez aizen 03 wrz 2012, 12:44
Chodziłem na nią jakieś 3miesiące. I była to terapia grupowa.

Częste myśli samobójcze.

przez Saraid 03 wrz 2012, 12:48
aizen, radzę Ci idż do specjalisty i na terapie Cię skieruje inną skoro masz myśli samobójcze powinieneś jak najszybcie.
Saraid

Częste myśli samobójcze.

przez aizen 03 wrz 2012, 12:51
Na pewno pójdę. Dziękuję za rozmowę :)

Częste myśli samobójcze.

przez Saraid 03 wrz 2012, 12:55
aizen, powodzenia życzę :D
Saraid

Częste myśli samobójcze.

przez niosaca_radosc 03 wrz 2012, 12:58
aizen, terapia grupowa to specyficzny rodzaj terapii, nie na każdego działa i nie w każdym momencie. Do terapii grupowej trzeba po prostu dojrzeć i, według mnie, być w nie najgorszym stanie, żeby coś z niej wyciągnąć dla siebie. Może to nie był twój czas? Uważam, że powinieneś jeszcze raz udać się do specjalisty, bo myśli samobójcze, to nie przelewki.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Częste myśli samobójcze.

przez Candy14 03 wrz 2012, 15:48
klamczucha_88, ale on nie napisal ze na grupowa dostal skierowanie. Tez mysle ze na poczatek indywidualna.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg