Błagam o pomoc...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Błagam o pomoc...

przez aneczka84 02 wrz 2012, 22:55
klamczucha_88 napisał(a):aneczka84, poszukaj Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście i tam zasięgnij porady.
Ps. Wyłącz CapsLock

mam pytanko bo znalazlam juz namiar na taka poradnie i co wystarczy ze zadzwonie i powiem ze mamproblem i oni jakos mnie skieruja na wizyte czy jak to jest

Błagam o pomoc...

przez Candy14 02 wrz 2012, 23:12
aneczka84, wystarczy ze zadzwonisz i powiesz, ze chcialabys umowic sie na wizyte
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Błagam o pomoc...

przez Szymo19 03 wrz 2012, 12:52
Dziękuje wam bardzo za wsparcie i odpowiedzi ;) Dziś jestem umówiony do psychoterapeuty a w tym tygodniu wypada wizyta u mojego psychiatry (pisząc to czuje się jak wariat). Możecie mi powiedzieć ile trwa taka psychoterapia, tak mniej więcej bo domyślam się że zależy to od wielu czynników? I jaka jest jej skuteczność? Nie chcę kolejny raz tracić czasu. Te leki to jedna wielka porażka, poproszę o jakieś inne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Błagam o pomoc...

przez aguskaguska 08 wrz 2012, 00:38
W żadnym wypadku to nie będzie strata czasu - nawet, jak nie trafisz dobrze i terapia nie poskutkuje, to będziesz wiedział, co ci przeszkadza i czego unikać u terapeutów. A wariatem nie jesteś - pomyśl, ile osób ma podobne problemy do ciebie i nie próbuje sobie ulżyć - to jest dopiero wariactwo:). Co do czasu trwania terapii to czasu nie żałuj:) W moim przypadku to terapeutka uznała, że jestem już w stanie radzić sobie sama i wyznaczyła mi termin ostatniego spotkania kilka miesięcy później. Z tego co wiem, to terapia pomaga większości osób, ja to potwierdzam, to co wydawało się nierealne jednak okazało się realne!

Sortuj wg