Kto powie co to jest? Pomocy!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Candy14 28 sie 2012, 22:07
ekomer, przestaniesz byc spiety jak sie oswoisz z randkami .. no ale trzeba probowac zeby podchodzic za jakis zcas na lajcie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez agonista 28 sie 2012, 22:09
Oj tam randki ;) zawsze jest wyjście z tego .Powiedz dziewczynie że jak ją zobaczyłeś jakby coś cie trafiło że nie możesz się ogarnąć że cię aż onieśmiela .Dobry kit to pół dniówki.
obserwowany

przez ekomer 28 sie 2012, 22:19
Chodze do lekarza, byłem juz u 2 czy 3 chyba i u psycholog i jak narazie nie pomoglo mi nic, teraz mam nowego bylem 3 razy zobaczymy.....
Nie tylko z randkami, ogolnie .... np teraz robilem kurs zeglarza, poszlismy do retauracji z grupa na obiad w tym samym miejscu gdzie kurs sie odbywal i nagle tez przy stole czekajac, atak napiecia, tresu jak by mnie piorun trzelil..... nie wiadomo skad i po co i dlaczego.... Niby bo razem z innymi przy stole siedziałem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agonista 28 sie 2012, 22:29
Rożnie jest to wyjaśniane. U osob z fobią społeczną w badaniach wykazano obnizenie aktywnosci dopaminy w prążkowiu. Spycholodzy szukają innych wyjaśnien. Jeśli było tak od zawsze to może problem być z działaniem mózgu ale jeśli od niedawna to przyczyn może być kilka w tym i w/w.
obserwowany

przez ekomer 31 sie 2012, 22:14
leki chyba dzialaja bo sie czuje o niebo lepiej....

-- 01 wrz 2012, 21:35 --

kto dzisiaj czuje sie samotny, chetnie pogadam na gg.... mam doła..... prosze zostawic gg albo na priv podac ;)

Sortuj wg