Zabijana własnymi myślami, help

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dianaaa 14 sie 2012, 22:18
Znowu piszę tutaj, znowu wracam tu, będąc na dnie. Bo prawda jest taka, że nie mam gdzie pójść, nie mam do kogo się zwrócić. Myślałam, że odnalazłam sens w życiu, osobę, która pomoże mi, a znów tkwię w samotności bezdennej. Każde słowo innego człowieka wydawałoby się zbawienne w tej chwili. Jest ono ale nie potrafię na nie odpowiedzieć. Dlaczego? Jestem nie zdolna do życia miedzy ludźmi, a mimo to tak bardzo ich potrzebuję!
Chciałabym znaleźć kogoś na kim mogłabym się oprzeć w takiej chwili. Wydawało mi się, że tak jest, a jednak. Wszystko mi mówi, że się myliłam! Choć nic się nie stało.
Nie jestem w stanie powiedzieć w jakim celu tu pisze. Nie wiem, może znowu poszukuję tej chwili, tej rozmowy, która choć na chwilę daje ukojenie. Być może jest to chęć wyrzucenia z siebie tych beznadziejnych słów, choćby nawet nikt ich nie przeczyta. Nie wiem.
Nie potrafię znaleźć miejsca i ukojenia w życiu.

przez Artemizja 14 sie 2012, 22:24
dianaaa, pisz tutaj bez oporów,jeśli tylko Ci to pomaga.Od tego to forum jest.
Możemy Ci w jakiś sposób pomóc?
Z Twojego postu przenika rozpacz...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez diatas 14 sie 2012, 22:31
dianaaa napisał(a):Jestem nie zdolna do życia miedzy ludźmi, a mimo to tak bardzo ich potrzebuję!

Znam to doskonale....
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dianaaa 14 sie 2012, 22:34
Chodzę to psychologa, rozmawiam z ludźmi, mój chłopak próbuje mi pomóc. Ale to na nic. Może powinnam odnaleźć spokój w sobie. Problem w tym, że chyba nie potrafię :(

-- 14 sie 2012, 21:35 --

To jedyne miejsce, o którym teraz pomyślałam. Żeby nie pogrążać się w płaczu etc. napisałam tutaj

przez Artemizja 14 sie 2012, 22:39
dianaaa, masz nieregularne spotkania z psychologiem czy terapię?bo to jest duża różnica...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez dianaaa 14 sie 2012, 23:02
regularne

Sortuj wg