Mam juz tego dosc...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Mam juz tego dosc...

przez asiaa1556 09 sie 2012, 22:13
Witam.. Mam 17 lat . Ciagle plakac mi sie chce,,.. Moim marzeniem zawsze bylo zeby gdzies poleciec no samolotem zagranice,.. I teraz jak tata mi zalatwil to nie wiem czy jecchac. Moja babcia <niby fajna, ale nie az tak> nie wiem czy jest zazdrosna ze ja pojade czy ze co i tak samo mojee ciotki.. ogolem rodzina taty.. bo od mamy to wszyscy sie ciesza ze jedz zobaczysz cos.. a onii??? caly czas po co tam pojedziesz i te minyy jak mnie zobaczaa.. I jeszcze moja ciotkaa.. nie dawno byla moja najlepsza kumpelaaa.. a teraz??? nawet sie do mnie nie odezwie.. a mi serce chce peknac. z tego powodu ja chcialam tylko na 5,6 dni do ciotki i sie wrocic.. jezuu ja chyba nigdzie nie pojade bo mam odscyycc.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !!!!!!!!!!!

Mam juz tego dosc...

przez Atalanta 09 sie 2012, 22:22
asiaa1556, witaj na forum :D nie patrz na miny ciotek wujków itp z rodziną to najlepiej na zdjęciu jak to mówią :D spełniaj swoje marzenia i ciesz się życiem :D wszystkich nie zadowolisz, zawsze będzie ktoś kto Ci będzie zazdrościł bo niby masz lepiej :D więc nie przejmuj się. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje, no i najważniejsze ty też masz prawo do szczęścia :D

Mam juz tego dosc...

przez asiaa1556 10 sie 2012, 21:51
moze i masz racjeee ;( dziekiii ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mam juz tego dosc...

przez Dani 10 sie 2012, 22:12
Witaj!
Nie masz się czym przejmować,to problem Twojej zawistnej rodziny,przykre,że w wieku 17-nastu lat doznajesz takich przykrości od najbliższych,zaczynasz powoli poznawać życie,jeszcze niejedno takie, czy inne przykrości Cię spotkają,musisz być twarda,to jest okazja na ,która się cieszysz,nie pozwól sobie tej radości odebrać i nie przejmuj się Ich zachowaniem,przejdzie im,a jeżeli nie,to po co Ci ktoś taki, kto nie jest wobec Ciebie szczery.

Sortuj wg