Bardzo proszę o pomoc

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Bardzo proszę o pomoc

przez Juleczka1982 06 sie 2012, 21:25
Na depresję leczę się od pół roku.Biorę Rexetin 20 mg.1xna dobę.Nie wiem jak opisać moją sytuację.Rexetin zaczęłam brać na nerwicę ale teraz czuję że to depresja.Nic mnie nie cieszy,nie mam wogóle energii,nic mi się nie chce,czuję się słaba,non stop chce mi się spać.Nie wiem czy to objawy depresji czy brania rexetinu?.Miewam myśli samobójcze.Proszę o radę.Mam małe dziecko.Za 3 tyg.rozpoczynam terapie.Odpiszcie.....
Offline
Posty
4
Dołączył(a)
06 sie 2012, 21:15

Bardzo proszę o pomoc

Avatar użytkownika
przez L.E. 06 sie 2012, 21:27
Juleczka1982, rozmawiałaś o efektach ubocznych leku z lekarzem, który Ci go przypisał?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"
Avatar użytkownika
Offline
Posty
3514
Dołączył(a)
03 mar 2010, 18:48

Bardzo proszę o pomoc

przez Juleczka1982 06 sie 2012, 21:40
Nie rozmawiałam.Co mam teraz zrobić?
Offline
Posty
4
Dołączył(a)
06 sie 2012, 21:15

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bardzo proszę o pomoc

Avatar użytkownika
przez L.E. 06 sie 2012, 21:58
Juleczka1982, ciężko mi stwierdzić, dawno nie byłam na żadnych proszkach. Chyba powinnaś poprosić o zmianę leków.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"
Avatar użytkownika
Offline
Posty
3514
Dołączył(a)
03 mar 2010, 18:48

Bardzo proszę o pomoc

Avatar użytkownika
przez frytka 06 sie 2012, 22:02
Juleczka1982, witaj, czy masz możliwość jak najszybciej dostać się do lekarza, który przepisał Ci lek? koniecznie trzeba się z nim skonsultować. zapewne w ulotce leku pisze to samo.
Anioły są wśród Nas
Avatar użytkownika
Offline
Posty
936
Dołączył(a)
24 cze 2010, 14:53

Bardzo proszę o pomoc

przez Juleczka1982 06 sie 2012, 22:11
Ja ten lek biorę od pół roku,zmniejszył mi objawy nerwicy ale zwiększył objawy depresji.Do lekarza idę końcem sierpnia.Kiedyś brałam inny lek to po nim myślałam że umieram.nie chcę też brać silnych leków...
Offline
Posty
4
Dołączył(a)
06 sie 2012, 21:15

Bardzo proszę o pomoc

Avatar użytkownika
przez frytka 06 sie 2012, 22:14
No ale ja Ci nie doradzę, czy masz go odstawić czy zmniejszyć dawkę - nie jestem specjalistą. Idź jutro do przychodni i łokciami przepchaj się do lekarza - jak zapisał to niech teraz myśli co robić! często tak bywa, że trzeba trochę potestować aby znaleźć swoje pigułę szczęścia. swoją drogą sama farmakologia to spychologia. rozumie, że skoro masz małe dzieciątko to trudno o terapię, ale mimo to polecam poszukać psychologa.
Anioły są wśród Nas
Avatar użytkownika
Offline
Posty
936
Dołączył(a)
24 cze 2010, 14:53

Bardzo proszę o pomoc

przez Juleczka1982 06 sie 2012, 22:21
A jakie są Wasze objawy depresji?.Jestem na wczasach do 17 sierpnia
Offline
Posty
4
Dołączył(a)
06 sie 2012, 21:15

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Przeskocz do