jesten dnem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

jesten dnem

przez Monar 03 sie 2012, 21:34
depresyjny21lat, hehehe . no i słusznie. też się boję czasami. ;)

i co zrobisz ze swoją głupotą? zmobilizowało Cię to do jakiegokolwiek działania? czy będziesz się użalać? ;)
Monar

jesten dnem

przez depresyjny21lat 03 sie 2012, 21:40
sam nie wiem, potrzebny mi jest czas to tak szybko nie działa
depresyjny21lat

jesten dnem

przez monk.2000 04 sie 2012, 18:32
Depresyjny21, ja raczej cie nie zbluzgam bo cie nie znam specjalnie. Ale u mnie to jest tak, że brakuje mi obiektywnej oceny mojej osoby. Nikt nie powie: wyglądasz na zmęczonego, pewnie nie chce ci się grać z nami w piłkę. Prędzej usłyszę, co tam u ciebie, co będziemy robić. No to ja nie powiem że nic mi się nie chce, bo to już będzie użalanie się.

A tak poza tym, to na prawdę chcesz żeby ci wypominać? Może by ci to pomogło, zawsze jakaś odmiana. Ale to nie ode mnie, nie lubię przytykać innym, bo sam nie czuję się lepszy czy mądrzejszy. A nawet jak bym był mądrzejszy to szkoda by mi było molestować słabszych.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jesten dnem

przez slavix 06 sie 2012, 00:31
Ej! a czy zasadzil wam kiedys ktos pozadnego kopa w d...? czy wasze uzalanie sie nad soba wynika tylko z tego ze przyjnujecie obelgi od kogos a nie umiecie mu pozadnie odpyszczyc? kurde ludzie jestescie zdrowi macie rece,fridge rozumu ruszcie tylki I pokazcie tym ktorzy was ponizaja ze tez cos potraficie. Sposob na stracenca,zalamac rece I powiedziec ze sie nie da albo po co probowac cos zrobic chocby ze swoim zyciem skoro I tak mi nie wyjdzie,masakra. Ja osobiscie wtedy w takich momentach sobie myslalem np o dzieciach z Afryki ze nie maja co jesc,o ofiarach wojen,bez nog,rak. Co taki czlowiek czuje, jak on dopiero musi cierpiec I czuc sie nie potrzebny? a wy jeden z drugim jak macie cialo w calosci to wziac sie za siebie I z*****ć,bo zyjemy tak jak nam sie podoba a nie tak zeby komus sie podobalo.

Sortuj wg