Niezdiagnozowana...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Niezdiagnozowana...

przez Itsui 02 sie 2012, 23:32
Byłam na tym forum już wcześniej, pod innym nickiem, którego nie pamiętam - głównie dlatego założyłam nowe konto. Pamiętam, że byłam tu w okresie, który był jednym z gorszych... teraz znowu jest ten okres.

Mam siedemnaście lat i odkąd pamiętam mam problemy, które mogę opisać tylko jako depresyjne. Co prawda nie jestem zdiagnozowana, ale w najbliższym czasie zamierzam pójść do mojego lekarza rodzinnego, by się dowiedzieć. Raz, jak byłam u lekarza z silnymi migrenami, usłyszałam stwierdzenie, że to prawdopodobnie ma podłoże psychiczne i że wyglądam na niespokojną.

Łatwo się irytuję i mam ogromne huśtawki nastrojów. W jednym momencie jestem szczęśliwa, a w drugim chce mi się płakać. Ostatnio moje jedzenie się strasznie rozpieprzyło, staram się nie jeść, ale mi nie wychodzi. Cierpię również na okropne bóle brzucha, momentami boli tak bardzo, że mam wrażenie, że stracę przytomność.

Niezdiagnozowana...

przez Monar 02 sie 2012, 23:35
No to dobrze, że chcesz pomocy. Bóle żołądka też miałam, powiedziano mi, że to przez nerwicę. Oprócz tego mam deprechę. Pewnie masz to samo. No nic, trzeba czekać na tę diagnozę... ;)
Monar

Niezdiagnozowana...

przez Itsui 02 sie 2012, 23:42
A, zapomniałam dodać, że rozmawiam z jedną babką w szkole. Strasznie miła kobieta i pomaga, ale tylko na krótki okres czasu (czyt.: parę godzin).

Monar, dzięki za odpowiedź. Chciałam dziś się iść zarejestrować, ale wyszło tak, że pocałowałam klamkę. Może przydałoby się zarejestrować w przychodni, która jest a) bliżej i b) dłużej otwarta... Bo ta, do której chodzę, w czwartki na przykład jest od 9 rano do 10 rano.

-- 02 sie 2012, 22:53 --

I właściwie... zrobiłam dziś coś głupiego. Wzięłam garść różnych tabletek. A później dostałam jeszcze drinka od siostry... *wzdycha* Jestem strasznie... nieodpowiedzialna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg