Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Analiza" depresji.


bartlomiej69

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem dużo o depresjach i nic nie wnioskuje.

 

Przeszedłem dużo w życiu i jestem tego świadomy, mam 16 lat, zawsze zadawałem sie ze starszymi,

Nie byłem idealnym uczniem, nie miałem idealnej rodziny i tak dalej, to są te drobnostki, potem są troche większe sprawy jak...

Stracenie kogoś bliskiego, wielka przykrość przez kilka słów, zatracenie sie przyjaciela w narkotykach.

Sam też ćpałem, duże dawki wszelkiego rodzaju dragów, ******* nie chce sie żalić, wiecie?

Chce tylko wkońcu być pewny co ze mna jest nie tak, a coś jest, od ok. 9 miesięcy.

6 Miesięcy mieszkam w UK, wyprowadziłem sie z Polski (od ojczyma), do mamuśki, myślałem że pomoże.

Nie pomogło... tęsknie za znajomymi, nie ćpam już ponad pół roku,

Strasznie sie trzęse (ręce, nogi), nie czuje sie dobrze w swoim ciele (nie chodzi o kompleksy), poprostu, nie wygodnie.

Strasznie mi zimno, nawet jak innym ciepło, jak zapale papierosa ciężko mi sie oddycha i stres mnie rozkłada. (wtedy najbardziej sie trzęse).

Nie wychodze z domu od jakiegoś czasu, no i jestem mega przygnebiony, a najgorszy jest emocjonalny rollercoster.

Jestem jak papierek, ktos krzywo spojrzy a mi sie chce płakać.

 

Żeby było jasne, jestem kumaty i magnez mam uzupełniony, wszystkie inne witaminy też.

Czy to jest pewne, że mam tą depresje, czy może to coś innego.

Chce tylko żyć w zgodzie z Tobą, myśle że wiecie o co chodzi, nie oszukiwać sie. ;) Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się udać do specjalisty z tymi objawami nikt tu nie bedzie Cie diagnozował bo nie jest kompetentny,namow mame i idzcie do lekarza powinieneś sie leczyc jak najpredzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się udać do specjalisty z tymi objawami nikt tu nie bedzie Cie diagnozował bo nie jest kompetentny,namow mame i idzcie do lekarza powinieneś sie leczyc jak najpredzej.

 

właśnie tak. Najlepiej i to jak najszybciej, udać się do lekarza. Forum nie służy do stawiania diagnozy. Może to tylko przejściowe przygnębienie, spowodowane zmianą otoczenia, a może coś więcej. O tym jednak powinien zadecydować psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×