"Analiza" depresji.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

"Analiza" depresji.

przez bartlomiej69 31 lip 2012, 05:18
Czytałem dużo o depresjach i nic nie wnioskuje.

Przeszedłem dużo w życiu i jestem tego świadomy, mam 16 lat, zawsze zadawałem sie ze starszymi,
Nie byłem idealnym uczniem, nie miałem idealnej rodziny i tak dalej, to są te drobnostki, potem są troche większe sprawy jak...
Stracenie kogoś bliskiego, wielka przykrość przez kilka słów, zatracenie sie przyjaciela w narkotykach.
Sam też ćpałem, duże dawki wszelkiego rodzaju dragów, ******* nie chce sie żalić, wiecie?
Chce tylko wkońcu być pewny co ze mna jest nie tak, a coś jest, od ok. 9 miesięcy.
6 Miesięcy mieszkam w UK, wyprowadziłem sie z Polski (od ojczyma), do mamuśki, myślałem że pomoże.
Nie pomogło... tęsknie za znajomymi, nie ćpam już ponad pół roku,
Strasznie sie trzęse (ręce, nogi), nie czuje sie dobrze w swoim ciele (nie chodzi o kompleksy), poprostu, nie wygodnie.
Strasznie mi zimno, nawet jak innym ciepło, jak zapale papierosa ciężko mi sie oddycha i stres mnie rozkłada. (wtedy najbardziej sie trzęse).
Nie wychodze z domu od jakiegoś czasu, no i jestem mega przygnebiony, a najgorszy jest emocjonalny rollercoster.
Jestem jak papierek, ktos krzywo spojrzy a mi sie chce płakać.

Żeby było jasne, jestem kumaty i magnez mam uzupełniony, wszystkie inne witaminy też.
Czy to jest pewne, że mam tą depresje, czy może to coś innego.
Chce tylko żyć w zgodzie z Tobą, myśle że wiecie o co chodzi, nie oszukiwać sie. ;) Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

"Analiza" depresji.

przez Saraid 31 lip 2012, 06:27
Powinieneś się udać do specjalisty z tymi objawami nikt tu nie bedzie Cie diagnozował bo nie jest kompetentny,namow mame i idzcie do lekarza powinieneś sie leczyc jak najpredzej.
Saraid

"Analiza" depresji.

przez Fleure_De_Violette 31 lip 2012, 15:15
Svafa napisał(a):Powinieneś się udać do specjalisty z tymi objawami nikt tu nie bedzie Cie diagnozował bo nie jest kompetentny,namow mame i idzcie do lekarza powinieneś sie leczyc jak najpredzej.

właśnie tak. Najlepiej i to jak najszybciej, udać się do lekarza. Forum nie służy do stawiania diagnozy. Może to tylko przejściowe przygnębienie, spowodowane zmianą otoczenia, a może coś więcej. O tym jednak powinien zadecydować psychiatra.
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

"Analiza" depresji.

przez Artemizja 31 lip 2012, 17:32
bartlomiej69, samo czytanie o depresji niestety nie rozwiąże problemu.Czy masz depresję,czy nie,tak,jak wyżej napisano,powinien stwierdzić specjalista.Myślę,że jeśli ten stan Ci przeszkadza(a skoro napisałeś o tym tutaj,to wnioskuję,że właśnie tak jest) i chciałbyś to zmienić,dowiedzieć się,dlaczego na pewne rzeczy reagujesz w taki,a nie inny sposób,to proponowałabym rozważenie pójścia na terapię.Myślę,że pewne rzeczy,takie jak strata kogoś bliskiego,przykre słowa,zmiana otoczenia i inne,odcisnęły na Tobie piętno.I przydałaby się osoba,która spojrzałaby obiektywnie na te problemy,pomogła zrozumieć Twoje reakcje,emocje,uczucia.Taką osobą byłby właśnie psychoterapeuta.Decyzja jednak należy do Ciebie i poddaję Ci ten pomysł pod rozwagę.

Pozdrawiam
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg