Nie moge sobie poradzic z pewna osoba a jest coraz gorzej...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hasacz 29 lip 2012, 18:40
Witam jestem nowy na forum więc witam : ) ..
Moj problem niejako zaczął się jakies 2 lata temu kiedy poznalem pewna dziewczyne
przyjechala do Krakowa na studia,oprowadzilem ją po nim,czesto sie widywalismy,co tu duzo mowic bardzo przywiazalem sie do tej osoby, bo jest niezwykle interesująca z pasjami itp. Rozmawialismy duzo, ogladalismy filmy zwierzalismy sie sobie
Co tu duzo mowic zakochalem sie w niej bez wzajemnosci niestety. Z tym udalo mi sie pogodzic, chcialem w niej miec przyjaciela. No i problem zaczal sie kiedy przedstawilem ja okolo pol roku temu moim najblizszym przyjaciolom. Od tego momentu praktycznie caly czas z nimi gdzies wychodzi,spotyka sie, a ze mna bardzo ograniczyla kontakt. Nie moge z nikim juz o tym porozmawiac bo twierdza ze sam musze sobie z tym poradzic,no ale w koncu im jest dobrze bo sie z nia widuja ...
od jakis 3 tyg praktycznie siedze w domu pale papierosy, niemoge przestac myslec o niej. Ze od tak zerwala po tych 2 latach ze mna kontakt.. Jest to bardzo meczace,nic mnie nie cieszy, czesto mam napady niesamowite smutku jakiego nigdy nie czulem,zastanawiam sie ciagle gdzie teraz jest, z kim.. Niewiem jak sobie z tym poradzic proboje sie czyms zajac np czytaniem ksiazek,pisaniem pracy magisterskiej,graniem na gitarze.. Ale to nic nie daje. Najgorsze ze bliskie otoczenie uwaza ze sam sobie wkrecam problem.
Pomożcie..
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez Fleure_De_Violette 29 lip 2012, 18:48
hasacz, dlaczego nie wyjdziesz z nimi?
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

przez hasacz 29 lip 2012, 18:51
ponieważ przewaznie nie informuja mnie o wyjsciach z nią niewiem moze boja sie ze bede negatywna atmosfere tworzyl w jej obecnosci...
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez One_Error 29 lip 2012, 22:13
A próbujesz z nią nawiązać jakikolwiek kontakt?
Może jak pierwszy zaczniesz to się potoczy :)

Sortuj wg