Wypominanie - czy jestem umysłowym masochistą ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Candy14 01 sie 2012, 01:08
Ja zauważyłem, że faceci mają większy problem z "byłymi" niż kobiety - zwłaszcza jeżeli chodzi o seks

Zauwazylam to u facetow , ktorzy przedtem nigdy nie wspolzyli i zawsze zastanawia mnie dlaczego nie poszukali sobie dziewicy tylko zadreczaja obecna partnerke bezsensowna zazdroscia o jej przeszlosc.
Chyba musze zaliczyc sie do szczesciar bo mam wyjatkowego mezczyzne, ktory mial duzo mniejsze doswiadczenia niz ja ale wazne jest dla niego to co teraz tworzymy a nie to co bylo zanim go poznalam.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez soufiane 13 sie 2012, 11:02
Candy14 napisał(a):A co sie dzialo?

Po prostu ustawili się na seks i nie "przespali" się ze sobą tylko raz jednego wieczoru. Dręczy mnie to, że dziewczyna która może być moją potencjalną żoną była skłonna do takiego czegoś a potem jak gdyby nigdy nic dalej się przyjaźniła, później spotykając sie równocześnie ze mną.

Niestety ostatnio dowiedziałem się (od niej ) że kiedy spotykałem się już z nią, była na urodzinach u przyjaciela i że spali razem w jednym łóżku oczywiście zapewnia, że nic się nie wydarzyło. Gdybym nie wiedział, że przespała się z nim kiedyś uwierzył bym bez zastanowienia, teraz mam straszny dylemat i zagadkę.

Niewiem czemu cały czas dręczę się tą myślą. Niechce żeby przerodziło sie to w jakaś obsesje.

Candy14 napisał(a):
Zauwazylam to u facetow , ktorzy przedtem nigdy nie wspolzyli i zawsze zastanawia mnie dlaczego nie poszukali sobie dziewicy tylko zadreczaja obecna partnerke bezsensowna zazdroscia o jej przeszlosc.
Chyba musze zaliczyc sie do szczesciar bo mam wyjatkowego mezczyzne, ktory mial duzo mniejsze doswiadczenia niz ja ale wazne jest dla niego to co teraz tworzymy a nie to co bylo zanim go poznalam.

Mam 24 lata współżyłem już z kobietami, nie mam ogromnego doświadczenia ponieważ byłem w 4 letnim związku.

Deckard napisał(a):Znam takie kobiety i tutaj mogę przyznać Ci rację, ale jednocześnie wydaje mi się, że kobiety i mężczyźni (w ogóle) inaczej podchodzą do tych spraw. Ja zauważyłem, że faceci mają większy problem z "byłymi" niż kobiety - zwłaszcza jeżeli chodzi o seks. Jeżeli masz inne obserwacje to chętnie zaktualizuje wiedzę.

Też to zauważyłem, pytając znajomych.

Sortuj wg