Facet mnie zostawił jestem w rozsypce

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kosunia91 25 lip 2012, 00:04
Prawdziwej miłości to chyba już tutaj nie ma ...
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

przez julllka87 25 lip 2012, 00:06
Ja nie wiem co mam robić, ale nie umiem bez niego normalnie funkcjonować i nie sądziłam że takie słowa wyjdą z moich ust, że żyć bez kogoś nie umiem. Ja wiem że to jest ten jeden wiedziałam to na początku. Przeczekiwanie mi nie pomaga jestem naprawde w głębokim dołku nie myślałam jeszcze o samobójstwie, ale myślicice że powinnam pogadać z psychologiem? Czekam już 5 miesiecy i od 5 miesięcu pierwsza myśl jaką mam po przebudzeniu to on jeśli w ogóle uda mi się zasnąć to jest bardzo męczące, boje się że przez to zmieniam się, moja osobowość pisze chaotycznie i nie umiem tego uporządkować nawet i opowiedzieć Wam całej historii bo ciągle myśle, ale nie umiem nic zrobić

przez be_strong 25 lip 2012, 00:10
Julka... a może na spokojnie, zmień klimat, postaraj się wyjechać gdzieś - z koleżanką jakąś.. może akurat się nadarzy okazja..

jak to ktoś śpiewał i co ja pozwolę sobie zmienić...

ja wiem, że czasem są upadki i wzloty, faceci to nic więcej jak tylko kłopoty.. :bezradny:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 25 lip 2012, 00:12
Kosunia91 - a taka miłosc w ogóle istnieje? :-| :cry:
:)

przez bittersweet 25 lip 2012, 00:15
julllka87, jeśli jesteś w tak złym stanie to zwróć sie po pomoc do specjalisty. Nie ma co się męczyć , bo taki stan może jeszcze długo trwać, np. około roku, jak wynika z moich smutnych doświadczeń :-| .
Przy okazji : za każdym razem jak się zakochałam, byłam przekonana, że to ten jeden jedyny i do końca życia. Więc sama widzisz, emocje nie są wiarygodne :roll: .
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez be_strong 25 lip 2012, 00:16
człowiek nerwica napisał(a):Kosunia91 - a taka miłosc w ogóle istnieje? :-| :cry:

istnieje :evil:

błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli :evil:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

przez nowy_franek 25 lip 2012, 00:17
cudak napisał(a):nowy_franek, jaki masz problem BTW ?

nie ma co o mnie tu, to nie mój wątek ;)
jeśli mamy być dobrymi psychologami powinniśmy sie skupić na problemach tych, którzy do nas przychodzą,
bo oni, one - koleżanki i ich problemy są i powinny być najważniejsze w tym momencie :)

człowiek nerwica napisał(a):
Ja też łączę się z Frankiem i cudak.

To ja się do Was dołączam,i już tworzymy ee..czworokąt;p

generalnie wole we dwoje i tylko M+K ale w sumie co mi tam .... ;)

Bonus, - ja myślę , że i w Twoim życiu to zagości kiedyś, tzn miłość,
odwzajemniona i spełniona, bo masz dobre myślenie więc kiedyś na pewno nadejdzie to. życzę Ci.

julllka87, tak, myśle że mogła byś iść do lekarza,
tzn jesli czujesz ze nie potrafisz juz nad tym panować to trzeba. Nawet głupie leki mogą pomóc -
jasne , że nie rozwiążą Twojego problemu ,ale sama widzisz jaka jesteś rozbita, aż Cię nosi, cała w środku płoniesz.. trzeba to uspokoić , wyciszyć. A potem dopiero coś postanawiać.
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

przez kosunia91 25 lip 2012, 00:20
no to rozejrzyjcie się dookoła, to są jakies wyjątki dosłownie...
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

przez bittersweet 25 lip 2012, 00:33
kosunia91, no przecież @słodzik i @julllka87 udowadniają, że miłość istnieje ... myśle, ze ich uczucia sa szczere i silne - tylko źle ulokowane :?

nowy_franek, to ja mam psychologiem być :hide: ? w dodatku dobrym ? szewc bez butów chodzi ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez depresyjny86 25 lip 2012, 02:01
Kosunia91 - tylko,że ja już mam dosyc rozglądania się........

przez julllka87 25 lip 2012, 02:12
ciężko mi jest samej sobie z tym poradzić bo to by oznaczało koniec gdybym przestala mieć nadzieje, gdybym przestała o nim myśleć... a nie dotarło do mnie jeszcze to że to już dawno się skończyło i dlatego. Miłej nocy i dzięki

przez depresyjny86 25 lip 2012, 02:44
Jaki koniec.....koniec czego?.....Julllko87 tak już w życiu jest:Gdy pewne rzeczy się kończą,zaczynają się nowe ;) Zaczniesz życie od nowa,znajdziesz sobie innego faceta...a o tamtym w ogóle nie będziesz pamiętac.

przez slodzik1 25 lip 2012, 18:03
rozumiem wszystkie obelgi kierowane w moją stronę .

To była miłość od pierwszego wejrzenia zobaczyłam go i się zakochałam tak jak on niby . Na początku nie byłam swiadoma że on ma kogoś .
Spotykaliśmy sie rozmawialismy wszystko było idealne a mi z moim partnerem było bardzo zle pił chodził na imprezy . I tak to sie zaczeło nie chciałam niczego psuć i niszczyć komuś życia . On obiecywał że licze się tylko ja że ja zostawi jak tylko znajdzie prace . I czekałam i czekałam i pewnie nadal bym czekała ale mnie zostawił bo postawiłam mu ultimatum abo ja albo ona . Teraz jestem załamana płacze sciągle .

przez nowy_franek 25 lip 2012, 18:31
Widzicie ! Ukamienowali byście w cholere dziewczyne nie znając okoliczności, miała być z pijakiem i tylko płakać, i czekać aż sie zmieni??
Sami mądrzy, nikt bez winy a część - pierwsza by kamieniami rzucała.

Nadarzył sie ktoś inny i się zakochała, nie jej wina że źle ulokowała uczucia.

cudak napisał(a): to ja mam psychologiem być :hide: ? w dodatku dobrym ? szewc bez butów chodzi ;)

Heh, Cudak, każdy z nas tu niby jest troche psychologiem dla innych , czasem też dla siebie sie każdy stara nim być jeśli ma samoświadomość... ;)
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

Sortuj wg