Facet mnie zostawił jestem w rozsypce

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bittersweet 24 lip 2012, 23:30
Candy14 napisał(a):
Candy14, jesli miała by być nieszczęśliwa ze swoim mężem , bo go już nie kochała,

No jak byla nieszczesliwa to mogla go zostawic nie? Ale po cholere odbierac meza innej kobiecie?

Facet to nie paczka, która jedna kobieta zabiera drugiej ;) , tylko sam nieźle naściemniał @słodzika /że od żony odejdzie, jak ta dostanie pracę/ więc gościu po prostu poleciał w ciula i z żoną i z kochanką. Obie przekręcił . Pech @słodzika na tym polega że zakochała sie w tym typku. A raczej w jego image'u, bo sprzedał jej coś, co okazało sie nieprawda.
Myslę @słodzik, ze wkrótce zrozumiesz, że ten facet , którego kochasz po prostu ... nie istnieje. Pokochałaś kłamstwo, bo to co ten koleś Ci sprzedał na swój temat to nieprawda. On jest zupełnie inny, wymyslił tylko coś na Twój użytek. Że od żony odejdzie, że będziecie razem, ze ... ble, ble, ble. I tyle. Smutne to, bo znaczy ze zostałaś oszukana. To boli, ale wszystko da sie przeżyć. Warto jak najszybciej spojrzec prawdzie w oczy i nie łudzić sie, że on odejdzie od żony i cos z tego będzie.

@julllka 87, jedyny sposób to przeczekać ta najgorsza fazę tęsknoty. Z czasem minie, bo wszystko mija. I wcale to nie był ten najlepszy dla Ciebie, bo inaczej byście sie nie rozstali, prawda ? Idealny facet jeszcze gdzieś tam czeka, będziesz z nim szczęsliwa. Ten nie dał Ci szczęścia, a jeśłi juz to na krótko... więc nie ma czego żałować. Trzeba sie z tym pogodzić, nie myśleć, nie wspominać. Cierpisz, ale to tylko faza "odwyku". A każdy odwyk jest cholernie bolesny, trzeba to przyjąć na klatę :-| .
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Bonus 24 lip 2012, 23:32
Ale jak można z kimś romansować, jeśli już jest się w związku i rani się drugą osobę? Jak można zdradzać żonę, męża dla innej osoby, która jest może atrakcyjniejsza, ładniejsza? Dla mnie zdrady to wielkie świństwo, chociaż mnie nikt jeszcze nie zdradził. Ja bym chyba nie wybaczył zdrady dziewczyny, bo w tym momencie ważniejsze byłyby moje zasady, które są dla mnie czasem ważniejsze, niż nawet miłość. Miłość bez zasad, to dla mnie nie jest miłość, bo z taką miłośćią każdy mógłby zdradzać każdego, a zasada to zasada.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Candy14 24 lip 2012, 23:32
Facet to nie paczka, która jedna kobieta zabiera drugiej

nie bez udzialu paczki ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 24 lip 2012, 23:37
No zdrady to pier.. świństwo.
Naczelny Użyszkodnik

przez nowy_franek 24 lip 2012, 23:40
omg... ale teraz robicie wywody...
tzn - ja nie zabraniam oczywiście, broń Boże ,
ja po prostu staram sie zrozumieć to co napisała Słodzik1
i nikogo nie oceniać, choć to jeszcze czasem trudne bardzo.

Może kiedyś sama dojdzie do takiego wniosku, że nie było warto, a może nie dojdzie,
może ja to też zrozumiem a może mój problem też nigdy sie nie skończy?
nie wiem.
Proponuje więcej wzajemnego zrozumienia, empatii dla wszystkich
a wtedy ten świat będzie jeszcze piękniejszy :roll:
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

przez Bonus 24 lip 2012, 23:42
Są ludzie, którzy graja na dwa fronty, oszukując dwie osoby w związku i takich przypadków jest coraz więcej. A kobiety też są naiwne i ślepe, wierząc w prawdziwą miłość, a potem przekonują się, że to był duży błąd. Facet powie kobiecie parę miłych słówek i ona w to od razu wierzy, a on tylko się nią bawi. Kobiety są za bardzo naiwne i dlatego są stratne na tym, bo samymi słowami nie udowodni się komuś miłośći, bliskośći, potrzebne są też starania i czyny i to szczere. No ale miłość jest ślepa i potrafi prowadzić nawet do zbrodni, a tak się dzieje. Ile to już było zabójstw z miłośći? Nawet był taki program w telewizji "Zabić z miłośći", gdzie ludzie zranieni posuwali się do zbrodni i po co to wszystko?

przez bittersweet 24 lip 2012, 23:43
nowy_franek, jaki masz problem BTW ?

przez *Monika* 24 lip 2012, 23:43
nowy_franek, Przyłączam się do Twoich postów w powyższym temacie.
Obrazek
Główny Moderator

przez julllka87 24 lip 2012, 23:47
cudak to nie do końca jest tak czuje że jak to przeczekam to będzie znaczyło że się poddałam, a kocham go tak bardzo jak nigdy dotąd nikogo nie kochałam nie jestem desperatką, nie pakuje się w związek gdy nie jestem tego pewna, a tego jestem i czekałam na to bardzo długo mam odpuścić?

przez kafka 24 lip 2012, 23:47
Ja też łączę się z Frankiem i cudak.
kafka

przez bittersweet 24 lip 2012, 23:51
julllka87 napisał(a):cudak to nie do końca jest tak czuje że jak to przeczekam to będzie znaczyło że się poddałam, a kocham go tak bardzo jak nigdy dotąd nikogo nie kochałam nie jestem desperatką, nie pakuje się w związek gdy nie jestem tego pewna, a tego jestem i czekałam na to bardzo długo mam odpuścić?

Nie wyłapałam , chcesz wrócic do niego ? rozstaliście się z jakiego powodu, to jest istotne, bo się gubię ?

przez Bonus 24 lip 2012, 23:52
Ale to są głupie miłośći, skoro ludzie tak postepują. Normalna miłość to: bez zdrad, bez upokorzeń, bez ranienia uczuć. Jak można obiecywać komuś miłość, a potem zranić uczucia tej osoby i to perfidnie? Dla mnie ktoś taki jest nienormalny i nie zasługuje na wybaczenie, bo zrobił to z premedytacją. Nikt przypadkiem nie włazi komuś do łóżka i nie romansuje. Każda zdrada, romans jest zamierzony, bo ludzie wiedzą co robią. Ja bym czegoś takiego nigdy nie wybaczył i byłbym w tej kwestii konsekwentny i stanowczy!

przez depresyjny86 24 lip 2012, 23:54
Ja też łączę się z Frankiem i cudak.

To ja się do Was dołączam,i już tworzymy ee..czworokąt;p
:)

przez Bonus 24 lip 2012, 23:56
Ja to bym chyba skakał z radośći, gdyby to mnie tak dziewczyna kochała i zrobiła dla mnie wszystko?? Chyba byłbym jej za to wdzięczny do końca życia...no ale nikogo takiego nie ma...Nie ma mnie kto kochać i smutne to jest, że moje uczucia są obojętne dla ludzi.

-- 24 lip 2012, 22:58 --

Szkoda, że nigdy nikt mnie nie kochał? Nie wiem, jak smakuje miłość, nie znam tego uczucia...

Sortuj wg