Facet mnie zostawił jestem w rozsypce

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez slodzik1 24 lip 2012, 19:41
Witam chciałabyś się wyżalić komuś i żeby ktoś powiedział co by zrobił w takiej sytuacji

Dopadłam mnie straszna depresja zostawił mnie facet po 2 latach znajomości wybrał swoją żone którą jak twierdził traktuje jak siostre bo znaja sie juz od 7 lat . Wydawało mi sie że było miedy nami cudownie zakochałam sie jak nigdy w zyciu ponoć tak jak on . poswieciłam wszystko dla tej miłości rodzine odeszłam od swojego męża bo nie chciałam żeby coś nas dzieliło . On obiecywał że od niej odejdzie jak tylko znajdzie prace znalazła a on ciagle z nią jest . bardzo jest mi z tym zle bo przez to wszystko staraciłam prace nie miałam żadnych znajomych tylko był ja i on . od kilku dni w ogole sie nie kontaktujemy bo on powiedział żebym to ja podjeła decyzje ale przedtym napisał mi zebym mu dała czas do konca sierpnia i wtedy sie spotkamy i podejmiemy decycje a ja tak nie chciałam . rozkazałam zeby podjoł decyzje i mnie zostawił napisał jeszcze ze mnie bardzo kocha i kiedys bedziemy razem . jestem załamana cała ta sytuacja nie jem nie spie tak mi go brak nie mama nikogo byłam nawet i psychologa przepisał mi lepi na depresje . a on wiedział ze go teraz najbardziej potrzebuje ale mnie zostawił tym bardziej ze nie mam pracy i ciiagle jej szukam to moze wtedy troche byłoby mi lżej . tak go kocham wiem ze na niego czekłąm całe życie . nie piszemu nic nie dzwonie bo nie chce sie narzucać . ale bardzo cierpie jakby ktoś mi serce zabrał . boje sie tego co bedzie ze on nigdy do mnie nie wróci

przez LucP84 24 lip 2012, 19:44
Ja myślę że dobrze Ci tak :mrgreen: Rozbiłaś swoją rodzinę, chciałaś rozbić jego.
LucP84

przez slodzik1 24 lip 2012, 19:50
jego zwiazek już był rozbiny bo juz ją wczesniej zdradzał

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucP84 24 lip 2012, 20:09
Więc pewnie Ciebie też by zdradzał. Pewnie kiedyś żonie i wcześniejszym kochankom podobne rzeczy gadał.
Zadziwia mnie czasem jak niektórzy ludzie są zdolni czasem nawet pomóc w morderstwie poprzedniej partnerki/partnera, nie biorąc pod uwagę że jak ktoś jest nie w porządku do kogoś innego to do nich też pewnie będzie z czasem.
LucP84

przez nowy_franek 24 lip 2012, 20:54
Żadne cierpienie nie jest potrzebne na świecie, nawet jeśli koleżanka ulokowała uczucia w złym mężczyźnie, żonatym- to nie jest powiedziane że powinna za to cierpieć, wszak to nie tylko jej wina.
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

przez Gicior 24 lip 2012, 21:00
ja mogę dla ciebie zostawić rodzinę :twisted:
muszę posiadać majątek większy czy mogę z gołą pupą wprowadzić się do Ciebie?

przez Michuj 24 lip 2012, 21:00
Nawet trochę nie jest mi Ciebie żal. Widziały gały co brały. skoro się ładowałaś do wyra takiego typa, trzeba było mieć na uwadze, że tak się może to potoczyć.
Loża szyderców

przez nowy_franek 24 lip 2012, 21:15
Michuj, nie upraszczaj tak wszystkiego, każdy z nas jest człowiekiem i popełnia błędy..
a może Ty jestes bez winy w swoim życiu ? to pierwszy podnieś kamień.

Każdy ma uczucia, gdyby slodzik1, ich nie miała to pewnie, nie szukała by tu choc namiastki wsparcia i pomocy tylko miała wyj#bane na to co sie stało.

slodzik1, mi Cię szkoda bo nikt nie zasługuje by cierpieć. Ryzyko w takich związkach zawsze jest wkalkulowane i jest większe, co nie znaczy że nie mogło być inaczej. Może mimo wszystko on nie był wart tego co było z Twojej strony?
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

przez LucP84 24 lip 2012, 21:31
Raczej to przykład jak ludźmi rządzą proste instynkty. Samica wybiera nieświadomie samca który ma skłonność do zdrad (więc jednocześnie dobre umiejętności uwodzenia) gdyż w ten sposób zwiększa szanse na to że jej potomstwo odziedziczy te cechy i tym samym jej geny zostaną szerzej rozpowszechnione.
LucP84

przez nowy_franek 24 lip 2012, 21:36
LucP84, jak rozumiem to porównywanie ludzi do zwierząt, ale nie przesadzajmy,
człowiek jest kimś więcej niż zwierzęciem, ma mimo wszystko uczucia.
Gdyby ich nie miał , to nawet na tym forum było by o 3/4 mniej użytkowników.

Nauka ma swoje wszystkie teorie, syndromy a serce i tak wie swoje.

przez rafka 24 lip 2012, 22:02
trzeba było się trzymać swojego męża. Może ty teraz do swojego powinnaś wrócić. A jeśli to nie jest możliwe to ''zacząć od nowa''.
rafka

przez LucP84 24 lip 2012, 22:20
nowy_franek napisał(a):LucP84, jak rozumiem to porównywanie ludzi do zwierząt, ale nie przesadzajmy,
człowiek jest kimś więcej niż zwierzęciem, ma mimo wszystko uczucia.
Ma uczucia ale często nie zdaje sobie sprawę z impulsów które kierują jego zachowaniem.
nowy_franek napisał(a):Nauka ma swoje wszystkie teorie, syndromy a serce i tak wie swoje.
Ja nie wierzę w żadne połówki jabłka, że na kogoś się czekało całe życie itp. Każdy może stworzyć udany związek z mniejszą lub większą ilością potencjalnych partnerów, natomiast jakieś zauroczenie to kwestia przede wszystkim początku znajomości, później ważniejsze są jednak starania z obydwu stron o to by było dobrze.
LucP84

przez Candy14 24 lip 2012, 22:24
Michuj, nie upraszczaj tak wszystkiego, każdy z nas jest człowiekiem i popełnia błędy..

Jezeli tylko on ponosi konsekwencje swoich bledow to pol biedy .. trudno wspolczuc komus kto skrzywdzil dwie osoby tylko po to zeby zaspokoic egoistyczne pragnienia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez nowy_franek 24 lip 2012, 22:33
LucP84, - no tak, potem są ważne starania obojga, nasza nowa koleżanka chciała , ale to on ją zostawił. I na pewno nie "ma co chciała" , bo na pewno tak nie chciała.

Candy14, jesli miała by być nieszczęśliwa ze swoim mężem , bo go już nie kochała, to zrobiła jak uznała za słuszne, nie jej wina że ten drugi okazał sie nie fair i ją zostawił a ona została na lodzie. Nikt świadomie takie życia sobie nie wybiera.

Sortuj wg