depresja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

depresja?

przez daffiowski 10 lip 2012, 17:52
witam.
nic mi się nie chce, gdy rano wstaje mam już dość dnia który nawet się nie zaczął. wgl nie mam siły na cokolwiek.. ale nie o to mi teraz chodzi... mam jakby 'wspomnienia'... co jakiś czas przez 1 - 3 h jestem jakiś nie obecny, bez osobowości czuje jakby mnie nie było i ja tylko patrzę na to co się dzieje. jakieś dziwne wspomnienia jakbym był kiedyś kimś innym miał inne życie, inne nazwisko. widzę jakiś zamek stary w jakimś lesie najdziwniejsze jest to, że czuje, że to jakiś niemiecki zamek. Dotego wampiry :shock: to nie są żadne wyobrażenia tylko dosłownie wspomnienia. wie ktoś co mi jest? :why:

jest możliwość, że byłem kimś innym a wspomnienia powracają ?

proszę o pomoc.
pozdrawiam

depresja?

przez Fleure_De_Violette 10 lip 2012, 19:24
daffiowski, na depresje mi to raczej nie wygląda. Widzisz te wampiry czy pojawiają się w Twojej wyobraźni jako obrazy?
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

depresja?

przez daffiowski 11 lip 2012, 21:56
ja wiem, że to się dziwnie czyta... ale ja już nie daje rady.. to występuje co jakiś czas co 2 tyg +/- nie wiem co robić. widzę je we wspomnieniach.. nie raz jak się budzę czuję się jakby zresetowany i dochodzę do siebie parę godz do trybu myślenia... :hide:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg