Czy warto?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy warto?

przez Piko1978 02 lip 2012, 13:05
Witam!

Mam takie pytanko czy warto udać się do lekarza psychiatry którego się zna osobiście? Nie jest to oczywiście jakaś wielka znajomość, porostu znamy się wiemy kto gdzie pracuje czasami się widujemy i zwyczjowe dzień dobry jak leci itd....
Szykuję się do pierwszej w życiu wizyty u takiego lekarza i stąd moje obawy i niepokoje :/
Czy jest możliwe że taki lekarz podejdzie do mojego problemu lepiej niż do innych pacjentów? Może ktoś już miał taki przypadek w swoim leczeniu?

Czy warto?

przez HansKlosz 02 lip 2012, 23:12
Cześć, ja tak zrobiłem i uważam, że wybrałem idealnie...a tak serio to uważam, że nic nie dzieje się przypadkiem...ale to długa historia. Pamiętaj, że każdego lekarza obowiązuje tajemnica. Możesz powiedzieć mu, że przyszedłeś po poradę, jak zobaczysz, że jest OK. to działaj dalej. Lekarz powinien pomagać wszystkim ludziom jednakowo i nie powinno mieć znaczenia, że jesteś znajomy. Powodzenia.
HansKlosz

Czy warto?

przez tahela 02 lip 2012, 23:23
Ja chodze do lekarza z bliskiego polecenia i też uwazam ,ze to dobry wybór, dobry znajomy mojego nazwijmy bliskiego kolegi i uwazam ze to dobry pomysł.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy warto?

przez *Wiola* 02 lip 2012, 23:26
Piko1978, Zawsze tak było , jest i będzie , że po znajomości załatwia się "lepiej" I nie tylko u lekarza , ale w każdej dziedzinie.
Moderator

Czy warto?

przez Amon_Rah 02 lip 2012, 23:31
Moj lekarz rodzinny jest znajomym mojego brata z silowni, ale oczywiscie obowiazuje go tajemnica lekarska, wiec nic absolutnie nie moze mu powiedziec. Tutaj sa potwornie wysokie kary i oczywiscie natychmiastowy zakaz wykonywania zawodu za takie rzeczy. A trafilem do niego z polecenia...farmaceuty z apteki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Czy warto?

przez Piko1978 03 lip 2012, 03:47
Więc idę w czwartek bo wtedy przyjmuje :) albo wcześniej zapukam do drzwi :p bo nie wiem czy mnie tak z buta przyjmie bo pewnie zapisy itd... a tak puknę nakreślę i wizyta załatwiona ;) kurcze już nie daję rady beczę jak jakiś 10latek a już stary chłop ze mnie ;)

Sortuj wg