Brak pomysłu na życie...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Brak pomysłu na życie...

przez Adam Smith 12 cze 2012, 21:35
Bonus, Ja zawsze chciałem tam pracować , tylko to nie takie łatwe , bo trzeba odsłużyć najpierw jako " kraważenik " a nawet to nie gwarantuje awansu do wydziału zabójstw . Jeśli chodzi o seriale to pitbull był według mnie najlepszy , a przynajmniej pokazał prace w policji najbliżej rzeczywistość .
Adam Smith

Brak pomysłu na życie...

przez stoper 12 cze 2012, 21:39
może weź ten inne książki, bardziej pozytywne :)

Brak pomysłu na życie...

przez rafka 12 cze 2012, 21:40
stoper napisał(a):może weź ten inne książki, bardziej pozytywne :)

a znasz coś godnego polecenia???
rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brak pomysłu na życie...

przez stoper 12 cze 2012, 21:48

Brak pomysłu na życie...

przez Bonus 12 cze 2012, 21:49
No bo ten serial był realizowany na prawdziwych wydarzeniach. Mnie się ten serial też bardzo podoba i szkoda, że go już przerwali...Pierwowzorem tego serialu jest były oficer operacyjny z wydziału ds.zabójstw Komendy Stołecznej Policji i to na jego podstawie zrealizowali serial. Ten prawdziwy i były glina był uważany za najlepszego oficera tego wydziału w Polsce, a to za sprawą jego predyspozycji, jakie miał do takiego wydziału. Nie każdy nadaje się do wydziału zabójstw, bo tam potrzebna jest duża inteligencja, dobra wiedza operacyjna i dobry kontakt z z ludzmi. Chwalę tego byłego gliniarza, bo był najlepszy w swoim fachu, ale już nie jest w policji.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Brak pomysłu na życie...

przez Adam Smith 12 cze 2012, 21:57
Bonus, To prawda , szkoda , że Sławek trafił do więzienia , choć to pokazuje , że trzeba być czujnym w tym zawodzie
Adam Smith

Brak pomysłu na życie...

przez Bonus 12 cze 2012, 22:09
To jest w porządku gość i on zawsze potrafił dopaść zabójce. Zdobywał rzetelne informacje, znał dobrze środowisko przestępcze, wiedział, gdzie ma pójść i z kim rozmawiać. Takich gliniarzy dziś potrzeba? Ja też jestem za Sławkiem i podobno za nim jest wielu ludzi, a szczególnie koledzy z byłego wydziału. Teraz już połączyli Terror Kryminalny z zabójcami. To już nie jest jeden wydział. Słuchałem wywiadu Sławomira Opali z dziennikarzem w necie i gość sensownie mówił, jak jest w życiu. Inteligentny glina.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Brak pomysłu na życie...

przez rafka 12 cze 2012, 22:12
a ja właśnie obejrzałam na YT Wielki żal. Myślę, ze wam się spodoba ;)

-- 12 cze 2012, 22:55 --

rafka

Brak pomysłu na życie...

przez Ailee 18 cze 2012, 22:09
Witam wszystkich serdecznie :mrgreen: to mój pierwszy post tutaj i w ogóle, ale przejdźmy lepiej do sedna sprawy :p
Bonus, nawiązując do głównego wątku, to oczywiście że się da zmienić życie na lepsze! I powiem Ci jeszcze (chociażby z doświadczenia osób mi bliskich) że w większości przypadków (a z tego co tutaj napisałeś, wnioskuję że twój do tej grupy się zalicza) bez względu na to z jakiego punktu się startuje.

Widzę że ta zmiana środowiska bardzo jest Ci potrzebna... Zrób coś z tym najpierw, bo nic tak nie odbiera sił człowiekowi jak nieodpowiednie mu otoczenie*
I koniecznie popracuj nad wiarą w siebie, bo zdolny do tej zmiany gwarantuję Ci że jesteś :)

*Jeśli pytasz się jak, to znam fajny blog o tym jak można poprawić jakość swojego życia, często opisywane były tam przypadki podobne do twojego. Tylko nie jestem pewna czy mogę tak na forum do niego podawać linka :? wyślę Ci na PW, ewentualnie jak ktoś będzie zainteresowany to pisać ;)

Sortuj wg