Iść do szpitala?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Iść do szpitala?

przez Divinity 08 cze 2012, 12:11
Witam, pogłębia sie u mnie depresja CHAD f.32.3, dostałem nowy lek, cymbalte, czuć działanie, ale zastanawiam się nad szpitalem, nie wiem jak się czuję, raz lepiej raz gorzej, lęki są...
myśli samobójcze minęły ale nie wiem co robić dalej.
Iść czy nie iść?

Iść do szpitala?

przez Sikorka77 08 cze 2012, 13:51
Rozmawiałeś ze swoim psychiatrą na ten temat?

Iść do szpitala?

przez devnull 08 cze 2012, 15:06
Divinity napisał(a):Witam, pogłębia sie u mnie depresja CHAD f.32.3, dostałem nowy lek, cymbalte, czuć działanie, ale zastanawiam się nad szpitalem, nie wiem jak się czuję, raz lepiej raz gorzej, lęki są...
Iść czy nie iść?

W szpitalu wiele Ci nie pomogą, z resztą ciężko o dobry szpital, tam jedynie możesz poczuć się bezpieczniej.
Cymbalta potrafi "zestresować", noradrenalina na początku robi z człowieka roztrzęsionego i napiętego paranoika,
musisz się gasić benzo :/ nie ma na to sposobu.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Iść do szpitala?

przez Divinity 08 cze 2012, 15:13
ok dzięki za odpowiedzi.
Nie jest źle, nawet powiem szczerze że jest ciut lepiej po 3 dniach na cymbalcie
Obecnie mam taki zestawik
cymbalta 60 mg
zalasta 5 mg
tranxene 10 mg
amitrotryptylina 50 mg

Iść do szpitala?

przez stoper 11 cze 2012, 23:39
Tak idź do szpitala i leżąc w łóżku dalej rozmyślaj...

Jakie jest działanie tych lekarstw?

Czy ona znajdą Ci zajęcie?
Czy one spełnią Twoje marzenia?
Czy spowodują, że ruszysz cztery litery, aby coś zrobić?

Iść do szpitala?

przez nomorewords43 24 lip 2012, 18:14
Divinity napisał(a):Witam, pogłębia sie u mnie depresja CHAD f.32.3, dostałem nowy lek, cymbalte, czuć działanie, ale zastanawiam się nad szpitalem, nie wiem jak się czuję, raz lepiej raz gorzej, lęki są...
Iść czy nie iść?

Jako laik powiem tak, w życiu nie byłem w szpitalu psychiatrycznym, ale ,
gdybym miał możliwość poszedłbym na pewno.
Zatem, jeśli Twoja decyzja zależy od "głosowania" na forum, to potraktuj mój post jako głos za opcją:
TAK - Iść do szpitala.

-pozdrawiam - nomorewords43
nomorewords43

Iść do szpitala?

przez Atalanta 24 lip 2012, 18:33
Stoper ma rację, szpital nie jest dobrym miejscem na leczenie depresji, z resztą z ostatnich badań statystycznych na temat stanu w Polsce szpitali psychiatrycznych wynika, że zamiast pomóc czasem mogą tylko zaszkodzić. To jedno, a drugie, wytrzymałbyś z ludźmi chorymi jak ty lub będącymi w gorszym stanie przez cały dzień i noc? Mnie by to jeszcze bardziej załamało....Przemyśl sprawę ;)

Iść do szpitala?

przez nomorewords43 24 lip 2012, 19:26
Atalanta napisał(a):Stoper ma rację, szpital nie jest dobrym miejscem na leczenie depresji, z resztą z ostatnich badań statystycznych na temat stanu w Polsce szpitali psychiatrycznych wynika, że zamiast pomóc czasem mogą tylko zaszkodzić. To jedno, a drugie, wytrzymałbyś z ludźmi chorymi jak ty lub będącymi w gorszym stanie przez cały dzień i noc? Mnie by to jeszcze bardziej załamało....Przemyśl sprawę ;)

Ale zanim by Cię to dobiło nauczyłoby pokory?
W myśl zasady :"Szedłem sobie i narzekałem na swoje płaskostopie aż minąłem człowieka bez nóg"

Chociaż zaznaczam, że sam nigdy w psychiatryku nie byłem, więc moje wyobrażenia mogą być mylne.
Jestem malutkim człowiekiem z połowicznym rozumkiem, zawsze i wszędzie mogę się mylić.
-dziękuję za konstruktywną krytykę -pozdrawiam nomorewords43
nomorewords43

Iść do szpitala?

przez czarnobiała mery 24 lip 2012, 19:30
mi szpital, zaszkodził, po wyjściu stamtąd miałam zamiar się zabić, bo tak się koszmarnie czułam po tym całym "leczeniu"

Iść do szpitala?

przez Hoest 25 lip 2012, 12:30
nazywam się niewarto a teraz jak się czujesz?

Iść do szpitala?

przez monk.2000 25 lip 2012, 23:39
Ja po pobycie w dwóch szpitalach, mam mieszane podejście. Mimo wszystko myślę, że kontakt z ludźmi o podobnych problemach pomaga. Do tego przed nikim nie trzeba udawać że wszystko jest OK. A jak za bardzo będziesz sobą i nabroisz to cię zapną w pasy. Hehe, żartuję, nie masz czego się obawiać. Postaraj się tylko znaleźć jak najlepszy szpital/ oddział. Nie wszędzie jest tak samo.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg