Jestem pechowy...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jestem pechowy...

przez Candy14 14 cze 2012, 17:05
Nawet dalsza rodzina nie przejmuje się tym, bo co ich obchodzi czyjeś dziecko?

Ale pieprzysz.. a u kogo teraz niby mieszkasz jak nie u rodziny. Mogli Cie olac a wyciagneli pomocna dlon..tylko co z tego skoro nadal marudzisz i nic nie robisz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Jestem pechowy...

przez ladywind 14 cze 2012, 17:10
Sikorka77 napisał(a):czasami dopada mnie taka refleksja, że jeśli kiedykolwiek znowu będe szczęśliwa to jako zraniona i cierpiaca osoba dane mi bedzie jeszcze wieksze czerpanie tego szczescia, i docenianie jego...
coś w tym jest, bo kiedy tracimy szczęście i ono wraca do nas po bardzo długim czasie, wtedy zaczynamy je bardzo doceniać.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Jestem pechowy...

przez Bonus 14 cze 2012, 17:38
Pomogła mi rodzina, ale to była tylko drobna pomoc, na tyle ile mogli. Jestem wdzęczny im za to, ale gdyby moi rodzice postępowali inaczej, byliby dobrzy dla mnie, to ja nie miałbym depresji i innych problemów, jakie miałem. Ja nie piperze i nie maarudzę? A może trochę zrozumienia, zamiast głupiej krytyki, co?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem pechowy...

przez rafka 14 cze 2012, 17:44
Bonus, im częściej czytam twoje posty to zaczynam Cie lubić.
Fakt trochę marudzisz.
rafka

Jestem pechowy...

przez Bonus 14 cze 2012, 17:45
Mi chodziło o to, że to rodzice są winni za to, że byłem w złym stanie psychicznym i miałem depresję, ponieważ moja depresja spowodowana była przykrym dzieciństwm i wspomnieniami. Trudno, było i to już przeszłość, ale ból psychiczny pozostał. Nie mogę tylko zrozumieć, dlaczego spotykam się na tym forum z wrogośćią do mnie? Czy ja coś złego tutaj zrobiłem? Nie można już wypowiadać się normalnie w temacie? Czy ja się czepiałem wypowiedzi innych użytkowników?

-- 14 cze 2012, 16:50 --

Ja raczej nie nazwałbym "marudzeniem" rzeczywistych sytuacji, tylko normalną wypowiedzą na forum i co w tym dziwnego? To o niczym mam nie pisać na forum i nie brać w ogóle aktywnośći w wypowiedziach?

Jestem pechowy...

przez rafka 14 cze 2012, 17:51
Bonus, jaka tam wrogość. Nie jestem do ciebie wrogo nastawiona.
Rozum o co ci chodzi. Jesteś sam i tez chciałbyś coś od życia.
rafka

Jestem pechowy...

przez Bonus 14 cze 2012, 18:02
No właśnie. Ja też na coś zasługuje od życia, jak inni, a i tak niczego nie mam.

Jestem pechowy...

przez rafka 14 cze 2012, 18:03
a czego ty nie masz? co chciałbyś mieć?
rafka

Jestem pechowy...

przez Candy14 14 cze 2012, 18:04
A może trochę zrozumienia, zamiast głupiej krytyki, co?

A moze troche sie zastanowic nad tym co pisza inni a nie ciagle wyjezdzac ze stara spiewka, ze "rodzicie mi nie zapewnili super dziecinstwa i mozliwosci". Wiekszosc ludzi na forum miala toksycznych rodzicow i problemy ale jakos sobie radza w zyciu..wiec wrazenia tym nie zrobisz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Jestem pechowy...

przez dogomaniaczka 14 cze 2012, 18:13
Candy14, to walka z wiatrakami, ten użytkownik każde inne zdanie niż jego traktuje jako krytykę, mnie to już bawi :)

Jestem pechowy...

przez Candy14 14 cze 2012, 18:23
dominika92, w sumie racja. :) nie ma co sie produkowac... on nie chce zmian, rozwoju, wziecia zycia w swoje rece.

Jestem pechowy...

przez rafka 14 cze 2012, 18:41
Bonus napisał(a):No właśnie. Ja też na coś zasługuje od życia, jak inni, a i tak niczego nie mam.

hm...niczego nie ma.
rafka

Jestem pechowy...

przez Bonus 14 cze 2012, 18:41
Nie przejmuję się tymi użytkownikami, którzy mają o mnie głupią opinie? Ja też sobie radzę w życiu, nie załamuję się, ale mam ciężko, jak każdy na tym forum. Nie lubię takich ludzi, którzy czepiają się i są wredni.

-- 14 cze 2012, 17:43 --

Nawet nie wiesz, jak bardzo chcę zmian? Jak bardzo chcę, aby wszystko było super? Jak nie znasz, to nie oceniaj głupio? Co Ty możesz o mnie wiedzieć? Skąd wiesz co chcę, a czego nie?

Jestem pechowy...

przez rafka 14 cze 2012, 18:52
Bonus napisał(a):
Nawet nie wiesz, jak bardzo chcę zmian? Jak bardzo chcę, aby wszystko było super? Jak nie znasz, to nie oceniaj głupio? Co Ty możesz o mnie wiedzieć? Skąd wiesz co chcę, a czego nie?

Widocznie wiesz lepiej to po ci zdanie innych?
rafka

Sortuj wg