CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Carica Milica 11 sty 2016, 22:48
piękna, za 28 dni.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez piękna 11 sty 2016, 23:10
Carico,Tobie i wszystkim ,ktorzy aktualnie bardzo cierpią:

"To będzie noc po trudnej jawie
ta konspiracja wyobraźni
ma chleba smak i lekkość wódki
lecz wybór by pozostać Tu
potwierdza każdy sen o palmach" (Z.Herbert)
piękna

przez Ḍryāgan 11 sty 2016, 23:22
Carica Milica, dziękuję, że się wczoraj posłuchałaś głosu rozsądku. Jesteś wielka! Dlatego Ci się wszystko uda. Zobaczysz...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 11 sty 2016, 23:36
Mikołaj, dziękuję za rozmowę.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Ḍryāgan 11 sty 2016, 23:45
Carica Milica, a proszę bardzo :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez marwil 12 sty 2016, 12:56
Angua napisał(a):Ojej. Trzymajcie się wszyscy. Jakaś niesprzyjająca aura jest chyba, że wszystkim nam coś dolega. Ja się huśtam i wpadam z górki w dołek. Zahaczylam o stan hipomaniakalny, znów troche narozrabialam, a teraz na łeb na szyję w dół. Dziś miałam wizytę u lekarza, znowu padła sugestia szpitala, ale ja jakoś wzbraniam się rękami i nogami przed tym. W hipomanii sama sobie odstawilam leki, bo przecież bylo zajebiscie, teraz muszę do nich wrócić bo wisi nade mną groźba szpitala. Według lekarza mam urojenia!, jakieś stany psychotyczne, genaralnie kiepsko. A ja sama czuje sie jak zombie, bo od kilku nocy śpie bardzo źle. Więc potulnie od jutra wracam do leków.
Zamiast być lepiej, jest coraz gorzej :(

Radzę jak najprędzej iść do lekarza. Jesteś w niebezpiecznym stanie, który może się pogłębić. Przypuszczam, że nie masz urojeń wg lekarza, tylko je masz. Bezsenność drogą do psychotycznego obłędu, zamknięcia przymusowo i min. 3-miesięcznej odsiadki.
Niezbędne są neuroleptyki.
Szpital to nie najgorszy wariant, a przemawia za tym to, że być może dopiero któryś z kolei neuroleptyk zadziała i mogą często zmieniać leki.
Ewentualnie leczenie stacjonarne z wizytą u lekarza co tydzień.
Dodatkowo czeka Cię zapewne po tym stanie, w którym się znalazłaś okres depresji.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez joaszka 12 sty 2016, 15:46
Carica, dzięki, że pytasz. Miejsce w szpitalu dostanę 19go stycznia, równo za tydzień. Byłam tam wczoraj, spędziłam tam 45minut i już miałam ochotę pozabijać wszystkich osadzonych. Ja pie*dolę. Pie*dolone zjeby. Nie wiem, jak ja tam wytrzymam.
joaszka

przez piękna 12 sty 2016, 15:52
hej, Joaszko napisz coś więcej proszę-na ile idziesz i co to za oddział(?)
piękna

przez maargooo 12 sty 2016, 18:01
Hej Ludziska Drogie. Widzę, że prawie u każdego jakieś zawahania. Kurcze mnie też dziś ścięło z nóg z samego rana nagły atak nieprzyjemnych lęków, które uniemożliwiły wyjście z domu :zonk: Przeraziło mnie to konkretnie, bo dawno nie miałam tak niespodziewanego zjazdu i z tak wyraźnym telepaniem wewnętrznym. Zażyłam 1/2 mojego "awaryjnego tabsa" i dospałam trochę. Teraz jest nieco lepiej i mam ogromne wyrzuty sumienia, że dziś choroba zaskoczyła na tyle, że zmarnowałam dzień i przegrałam z objawami... :bezradny:

Carica, trzymaj się dzielnie!
Choroba psychiczna~kiedy widzi się, czuje a czasem nawet robi więcej niż można znieść...

Inni nie mają Twojej tęczówki, nie widzą wad wyimaginowanych siłą Twojej psychiki!

przez piękna 12 sty 2016, 22:40
marwil,masz bardzo rozsądne podejście do sprawy
piękna

przez Angua 12 sty 2016, 22:50
Napisałam przed chwilą wiadomość, ale chyba się nie opublikowała, więc jeszcze raz:
Marwil, jakoś strasznie nie chcę iść do szpitala. Wzbraniam się przed tym rękami i nogami. Wizyty u lekarza mam teraz, co dwa tygodnie no i oczywiście powrót do Abilify.
Joaszka, napisz coś więcej, jak już będziesz w szpitalu, może uda się i mnie przekonać. Mam nadzieję, że mimo wszystko mi się jednak polepszy. A na razie boję się kolejnej nocy z płytkim, przerywanym koszmarami snem.
Angua

przez WolfMan 13 sty 2016, 01:12
piękna,
marwil to weteran ;)

przez piękna 13 sty 2016, 20:31
Hop,hop-co u Was?
piękna

przez Ḍryāgan 13 sty 2016, 20:39
piękna, cześć Bella - u mnie odpoczynek po pracy. zjadłem coś tam i zastanawiam się co zrobić ze sobą

Sortuj wg