CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Carica Milica 11 sty 2016, 22:48
piękna, za 28 dni.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

przez piękna 11 sty 2016, 23:10
Carico,Tobie i wszystkim ,ktorzy aktualnie bardzo cierpią:

"To będzie noc po trudnej jawie
ta konspiracja wyobraźni
ma chleba smak i lekkość wódki
lecz wybór by pozostać Tu
potwierdza każdy sen o palmach" (Z.Herbert)
piękna

przez Ḍryāgan 11 sty 2016, 23:22
Carica Milica, dziękuję, że się wczoraj posłuchałaś głosu rozsądku. Jesteś wielka! Dlatego Ci się wszystko uda. Zobaczysz...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 11 sty 2016, 23:36
Mikołaj, dziękuję za rozmowę.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

przez Ḍryāgan 11 sty 2016, 23:45
Carica Milica, a proszę bardzo :D
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez marwil 12 sty 2016, 12:56
Angua napisał(a):Ojej. Trzymajcie się wszyscy. Jakaś niesprzyjająca aura jest chyba, że wszystkim nam coś dolega. Ja się huśtam i wpadam z górki w dołek. Zahaczylam o stan hipomaniakalny, znów troche narozrabialam, a teraz na łeb na szyję w dół. Dziś miałam wizytę u lekarza, znowu padła sugestia szpitala, ale ja jakoś wzbraniam się rękami i nogami przed tym. W hipomanii sama sobie odstawilam leki, bo przecież bylo zajebiscie, teraz muszę do nich wrócić bo wisi nade mną groźba szpitala. Według lekarza mam urojenia!, jakieś stany psychotyczne, genaralnie kiepsko. A ja sama czuje sie jak zombie, bo od kilku nocy śpie bardzo źle. Więc potulnie od jutra wracam do leków.
Zamiast być lepiej, jest coraz gorzej :(

Radzę jak najprędzej iść do lekarza. Jesteś w niebezpiecznym stanie, który może się pogłębić. Przypuszczam, że nie masz urojeń wg lekarza, tylko je masz. Bezsenność drogą do psychotycznego obłędu, zamknięcia przymusowo i min. 3-miesięcznej odsiadki.
Niezbędne są neuroleptyki.
Szpital to nie najgorszy wariant, a przemawia za tym to, że być może dopiero któryś z kolei neuroleptyk zadziała i mogą często zmieniać leki.
Ewentualnie leczenie stacjonarne z wizytą u lekarza co tydzień.
Dodatkowo czeka Cię zapewne po tym stanie, w którym się znalazłaś okres depresji.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
baclofen ok. 25mg/24h
Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez joaszka 12 sty 2016, 15:46
Carica, dzięki, że pytasz. Miejsce w szpitalu dostanę 19go stycznia, równo za tydzień. Byłam tam wczoraj, spędziłam tam 45minut i już miałam ochotę pozabijać wszystkich osadzonych. Ja pie*dolę. Pie*dolone zjeby. Nie wiem, jak ja tam wytrzymam.
joaszka

przez piękna 12 sty 2016, 15:52
hej, Joaszko napisz coś więcej proszę-na ile idziesz i co to za oddział(?)
piękna

przez maargooo 12 sty 2016, 18:01
Hej Ludziska Drogie. Widzę, że prawie u każdego jakieś zawahania. Kurcze mnie też dziś ścięło z nóg z samego rana nagły atak nieprzyjemnych lęków, które uniemożliwiły wyjście z domu :zonk: Przeraziło mnie to konkretnie, bo dawno nie miałam tak niespodziewanego zjazdu i z tak wyraźnym telepaniem wewnętrznym. Zażyłam 1/2 mojego "awaryjnego tabsa" i dospałam trochę. Teraz jest nieco lepiej i mam ogromne wyrzuty sumienia, że dziś choroba zaskoczyła na tyle, że zmarnowałam dzień i przegrałam z objawami... :bezradny:

Carica, trzymaj się dzielnie!
Choroba psychiczna~kiedy widzi się, czuje a czasem nawet robi więcej niż można znieść...

Inni nie mają Twojej tęczówki, nie widzą wad wyimaginowanych siłą Twojej psychiki!

przez piękna 12 sty 2016, 22:40
marwil,masz bardzo rozsądne podejście do sprawy
piękna

przez Angua 12 sty 2016, 22:50
Napisałam przed chwilą wiadomość, ale chyba się nie opublikowała, więc jeszcze raz:
Marwil, jakoś strasznie nie chcę iść do szpitala. Wzbraniam się przed tym rękami i nogami. Wizyty u lekarza mam teraz, co dwa tygodnie no i oczywiście powrót do Abilify.
Joaszka, napisz coś więcej, jak już będziesz w szpitalu, może uda się i mnie przekonać. Mam nadzieję, że mimo wszystko mi się jednak polepszy. A na razie boję się kolejnej nocy z płytkim, przerywanym koszmarami snem.
Angua

przez WolfMan 13 sty 2016, 01:12
piękna,
marwil to weteran ;)

przez piękna 13 sty 2016, 20:31
Hop,hop-co u Was?
piękna

przez Ḍryāgan 13 sty 2016, 20:39
piękna, cześć Bella - u mnie odpoczynek po pracy. zjadłem coś tam i zastanawiam się co zrobić ze sobą

Sortuj wg