CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Carica Milica 10 sty 2016, 22:09
Ḍryāgan, tak, wiem. :)

WolfMan, tarcza pod łóżkiem obecnie. Ani dobrze, ani źle.

piękna, kochana jesteś niesamowita.

Dzięki Wam ludki za dobrą energię, moc i wsparcie. Napisałabym coś dłuższego i sensownego, ale jestem zaćmiona.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

przez joaszka 10 sty 2016, 22:15
Carica, ja też jestem z Tobą, jeśli tylko potrzebujesz pisać - pisz i na fb, jestem.
Daj sobie czas. To wszystko minie. Zaletą i wadą naszej choroby jest to, że różne rzeczy w niej przemijają.

Aaaaaaaaaa, jutro przyjmują mnie do szpitala, boję się.
joaszka

przez piękna 10 sty 2016, 23:19
Carica , to Ty jesteś niesamowita(!) A teraz do łózia i "śpij kochanie śpij" ( przerobiłam Kajah i Bregovica)...
piękna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 23:38
piękna, ona ni chce iść spać, znaczy Carica. Już nie wiem jak jej do rozsądku przemówić
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez piękna 11 sty 2016, 00:22
Po prostu cierpliwie tłumacz,że s e n to najważniejsza pigułka w naszej chorobie.A w tym stanie, w którym jest Carica jest konieczny!!!
piękna

przez Ḍryāgan 11 sty 2016, 00:32
piękna, właśnie poległem na placu boju :( idę się utopić w wannie po tej porażce. Nic mi nie wychodzi...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez piękna 11 sty 2016, 00:39
Carica , błagam Cię -połóż się do łóżka,nie spałaś już dwa dni(!!!) Jesteś na skraju wyczerpania, z a d b a j o S I E B I E !!!
piękna

przez piękna 11 sty 2016, 01:08
P.S. A Ty "smoku somalijski"też do łóżka,aby zażyć tę najważniejszą tabletkę,którą jest sen (!)Nie topić się w wannie,tylko w sennych marzeniach:
"Ktoś powie -to senne marzenie,
nie ma nic piękniejszego od Snu
więc w obecność swą otuleni
wspólnie wyśnijmy go tu...." (P.Gintrowski)
piękna

przez Ḍryāgan 11 sty 2016, 08:04
piękna, senne marzenia dla mnie nie istnieją, bo nic mi się nie śni. Takie kalectwo. A snu staram się pilnować. Ja stary chadowiec, dobrze wiem co się dzieje jak się nie śpi. Mam nadzieję, że Carica też zrozumiała i jednak poszła spać... Po trzeciej nieprzespanej często już jest a późno.
A tak w ogóle to życzę Ci miłego dzionka. Fajna dziewczyna z Ciebie...

przez Łapa 11 sty 2016, 15:21
Witam wszystkich po przerwie :P
Ledwo co się wygrzebałem z subdepresji a teraz wpadłem w hipomanie, ale taką nieprzyjemną bez super nastroju, za to z dekoncentracją, gonitwą myśli i rozchwianiem emocjonalnym. Niedobrze..

Za to z pozytywów - po tygodniu walki podniosłem komputer-trupa. :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez piękna 11 sty 2016, 16:19
To miłe Smoku , co napisałeś.Szkoda,że nie śnisz...Ważne natomiast jest to,że dbasz o sen(!)Czekam na jakieś wieści od Caricy,myślę że nie tylko ja.Może odsypia(?)Zajrzałam na blog,jeszcze nic...Ktoś dzwonił o piątej rano,nie obudziłam się niestety.Być może Carica.Pozdrawiam ciepło!
piękna

przez Carica Milica 11 sty 2016, 19:50
joaszka, dziękuję. Daj znać, jak w szpitalu.

piękna, [b]Miko/b], nażarłam się prochów w dużej ilości (150 mg kwety, a kiedyś brałam 25 mg) i powaliło mnie do godziny 14:30. Nie, to nie ja dzwoniłam, połączenie międzynarodowe kosztują majątek. ;)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

przez piękna 11 sty 2016, 20:07
Carica,miałam dzisiaj nerwicę komputerową-co rusz cykałam,czy nie ma jakiejś wiadomości od Ciebie(!)Nareszcie pospałaś... :brawo: :brawo: :brawo:
piękna

przez jetodik 11 sty 2016, 20:09
ej piękna a co Ty się tak podniecasz? ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg