CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Carica Milica 10 sty 2016, 08:17
Moi drodzy chadowwcy, dziękuję Wam za wsparcie i wszystkie mile słowa. Kto mnie zna lepiej , ten wie, że jestem mam duże problemy ze stabilnością i tendencje do schorzenia. Dyszę, żyję i bądźcie ze mną myślami, abym przetrwała styczeń.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 11:08
Carica Milica, Ewelinka przetrwasz. Niech moc będzie z Tobą. Ty wiesz...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez WolfMan 10 sty 2016, 11:19
Carica Milica, Zawsze z tarczą ;)
Trzymaj się :!:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 10 sty 2016, 11:22
piękna, Jestem z blogiem Caricy na bieżąco,kontaktujemy się też czasem z nią ;)

przez piękna 10 sty 2016, 13:26
Stoicie murem za Caricą , brawo (!!!) Ja,chociaż jestem tutaj od niedawna-do tego muru dołączam...
piękna

przez WolfMan 10 sty 2016, 13:40
piękna, Fenomen internetu i nowych technologi-jesteśmy porozrzucani po całej Polsce ,a czasem i po świecie i jesteśmy w kontakcie ;)
Trzymaj się ;)

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 13:47
piękna, każdy z nas ma gorsze dni, każdy w tym czasie potrzebuje wsparcia. No to powinniśmy się wspierać, bo nikt nie wie kiedy sam takiej pomocy będzie potrzebować. A czasem złe słowo wypowiedziane w nieodpowiednim momencie może być tym przysłowiowym gwoździem do trumny.
A Carica to dzielna dziewczyna. Będąc w takim rozchwianym stanie przejechała pół Europy. Wierzę, że da radę. Mimo wszystko. Najważniejsze to się nie poddawać, chociaż bywa cholernie źle i ciężko, czasem nie do wytrzymania.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez piękna 10 sty 2016, 14:10
WolfMan ,Dryagan...dobrze że Jesteście i chociaż nie wiem,czy u Was dół czy górka -trzymajcie się mocno!!!

P.S....u mnie lekka depresja,z którą nauczyłam się funkcjonować
piękna

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 14:30
piękna, gwoli ścisłości - my się raczej z Wolfem niezbyt lubimy :) ale to zupełnie inna kwestia. U mnie aktualnie lekki wkurw od rana. Jestem trochę pod kreską, ale nie tak dramatycznie jak jeszcze tydzień temu. Więc w takim stadium też jestem w stanie jakoś funkcjonować. Nie najlepiej, ale jednak.

przez piękna 10 sty 2016, 14:50
Dryagan , piszesz że jest lepiej niż w tamtym tygodniu.To już jest coś(!)Zmierzasz z samopoczuciem do poprawy.A lekki "wkurw" jak piszesz,mają Ci najbardziej zdrowi.Wasze relacje z Wolfem-Waszą sprawą.Ja mam pojemne serduszko,przytulam nawet tych najbardziej skłóconych.To Wy powitaliście mnie pierwsi na forum(wraz z Cariką).Dzięki Wam za to dzięki!
P.S....wymyśliłam sobie nazwę na stadia naszej choroby:"pod podłogą"-generalnie czarna dupa,"na podłodze"-stan w miarę stabilny i "nad podłogą"-kiedy to "fruwamy w górce".A więc jesteś "na podłodze"albo niebawem stabilnie na niej staniesz-ponieważ ja się na nią wgrzebuję,nieśmiało powiem"witaj na pokładzie"...
piękna

przez WolfMan 10 sty 2016, 14:56
Ḍryāgan, My mamy po prostu inne poglądy i pomysł na życie ;)
Też mam lekki wkurw jak się to mówi ;)

przez piękna 10 sty 2016, 15:12
Carica,trzymaj się ciepło.I pisz do nas,czekamy na to...już może być tylko lepiej,pamiętaj!Obojętne,gdzie jesteś-pokazałaś że potrafisz walczyć (blog)Stary chińczyk w XII wieku powiedział:"Sam upadasz i Sam się podnosisz"(nawet kiedy nam chadowcom dają w dupę nasze neuro-przekaźniki).
piękna

przez piękna 10 sty 2016, 15:16
WolfMan,masz wkurw-ale piszesz ładne rzeczy,pozdrowionka!
piękna

przez nieboszczyk 10 sty 2016, 21:44
INTEL 1 napisał(a):Dzięki za wpisy.
Z jednymi się nie zgadzam, z innymi tak ( zwłaszcza z postem S jak... )
Nie mam sił sie ustosunkować.
Równia pochyła.
"Jeszcze płynę, ale kra nade mną zamarza" . Dodatkowo nie widze powodu aby ratować się machając rękami...

jak Kiris z kreskówki Chowder który macha łapami po każdym słowie?

Sortuj wg