CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez marwil 26 gru 2015, 23:02
Zaiste, wódka potężna jest,
Ale Bimber wiekszą mocą włada.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Carica Milica 27 gru 2015, 01:09
Yes, yes, yes. Znowu zaczęło mi się rypać w głowie. Ale, tak czy inaczej, pobiłam rekord życia w normalności.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez marutes123 27 gru 2015, 12:39
Modlitwa o uwolnienie
Przez krew Jezusa jestem ocalony z ręki szatana. Przez krew Jezusa wszystkie moje grzechy są wybaczone. Krew Jezusa Chrystusa, Syna Boga oczyszcza mnie teraz z wszystkich grzechów. Przez krew Jezusa jestem usprawiedliwiony, uczyniony prawym tak jakbym nigdy nie zgrzeszył. Przez krew Jezusa jestem uświęcony, uczyniony świętym, wybranym dla Boga. Moje ciało jest świątynią Ducha Świętego, odkupione, oczyszczone, uświęcone przez krew Jezusa Chrystusa. Należę do mojego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Boga – ciałem, duszą i duchem. Jego krew chroni mnie przed wszelkim złem. Dzięki krwi Jezusa, szatan nie ma nade mną żadnej władzy ani żadnego we mnie miejsca. Wyrzekam się szatana i jego zastępów. Jezus powiedział: „ I te znaki będą im towarzyszyć: W moim imieniu będą wyrzucać demony…. ( Marka 16:17). Wierzę w Jezusa Chrystusa, w imię Jezusa wykonuję delegowaną mi przez Niego władzę i wyrzucam wszystkie złe duchy. Rozkazuję im żeby opuściły mnie teraz, zgodnie ze słowem Boga i w imię Jezusa Chrystusa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maargooo 27 gru 2015, 15:35
Hello Ludziska :P
Jak tam po tych 3 dniach się czujecie?? Jak nastroje?
U mnie całkiem galancie, święta też minęły w miarę- dużo się piło, było miło, więc z wyboru zawalałam noce, choć nie odstawiałam kwety. Umiarkowanie w żarciu, niestety dziś pierwszy raz się przejadłam i źle się czuję... Ale to minie, ważniejsze, że nastrój póki co się unormował, choć w remisję w moim wypadku nie wierzę, ale to co jest teraz można by podpiąć pod normalność...
3majcie się dzielnie, nie dajcie się huśtawkom... :great:
Choroba psychiczna~kiedy widzi się, czuje a czasem nawet robi więcej niż można znieść...

Inni nie mają Twojej tęczówki, nie widzą wad wyimaginowanych siłą Twojej psychiki!

przez Bode Miller 27 gru 2015, 18:32
Dawno nie pisałem. Co u mnie? Po staremu. Dalej jadę na Seronilu 20 mg perd doba. Funkcjonuje tak na 60% możliwości. Niby jakoś nie cierpię , ale też nie ma szału w moim samopoczuciu. Jestem lekko przyjebany. Zamknąłem się trochę w granicy własnego komfortu. Żyje jak szary Kowalski. Mam każdy dzień dokładnie rozplanowany. Chodzę do pracy na 8h potem zjem jakiś obiad i spędzam większość czasu przy laptopie. Nie chcę mi się nigdzie wychodzić ani robić nic spontanicznego..Proste, bezpieczne i stateczne życie. Wspomagam się jedynie energetykami. Pije jednego dziennie i być może jestem od nich uzależniony. Forum i opinie o lekach przeglądam bardzo rzadko. W antydepresanty już nie wierzę. Interesuje się jedynie nowymi lekami które są w fazie testów. Ma wejść jakiś CERC-301 a potem Rapastinel. Zobaczymy czy to coś zmieni. Pozdrawiam i trzymajcie się :).
Bode Miller

przez guernone 28 gru 2015, 23:49
Serwus

Dawno tu nie zaglądałem, bo jakoś sobie radzę :roll:

Po krótce:
pół roku już w jednej pracy i wygląda to dobrze, także mały sukces mogę odhaczyć :?
Obecnie w karcie m.in. F31.7, czyli remisja, ale w rzeczywistości super to nie jest. Ostatnio zjechałem w dół, paro poszło z 20 mg na 30 mg i przesunięte z rana na popołudnie.
Przede wszystkim męczy mnie relacja z moją współlokatorką... bardzo ją lubię, ale również ma F-kę, konkretnie to border... nie jest to dobre połączenie... :evil:
Dlatego planuję zmianę lokum. Rozmowa o tej relacji zajmuje mi każde kolejne spotkanie z terapeutą... Nie ogarniam kobiet, a szczególnie tych zaburzonych :blabla:

Pozdrawiam starych wyjadaczy oraz nowe mordki

przez joaszka 31 gru 2015, 02:12
Nie umiem podtrzymywać relacji przez te jeebane huśtawki... Przy zmianach faz tak bardzo zmienia i się spojrzenie na sytuację, że potrafię związek widzieć zupełnie, zupełnie innym...
Boję się cokolwiek zaczynać. A jak już zacznę, to tylko ranię.
joaszka

przez refren 31 gru 2015, 09:33
joaszka, a nie ma czegoś stałego, ponad te huśtawki?

joaszka napisał(a):Boję się cokolwiek zaczynać. A jak już zacznę, to tylko ranię.

Pewnie sama czujesz się zraniona, pytanie tylko, czy sama siebie nie ranisz, interpretując różne rzeczy przeciwko sobie lub obawiając się czegoś na wyrost.

Życzę wszystkim dzisiaj fajnej zabawy (albo spokoju), a w nowym roku wiary, że najważniejsze, to nigdy się nie poddać. Wygramy nasze życie!
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez Ḍryāgan 31 gru 2015, 09:36
refren, stałe są właśnie te huśtawki.
Rozumiem Joaszkę, też tak mam - w związku tylko ranię, bez związku umieram z rozpaczy. I tak źle i tak niedobrze
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez WolfMan 31 gru 2015, 15:50
DarkMaster, Sylwester dobra rzecz ja się dzisiaj napije i potańczę ;)
Idę z paczką przyjaciół do lokalu,
Samopoczucie świetne u mnie ;)
Na bogato będzię :mrgreen:

przez joaszka 31 gru 2015, 18:10
refren napisał(a):joaszka, a nie ma czegoś stałego, ponad te huśtawki?

Właśnie nie. Nie ma. Tak, jak napisał ryagan.
Poznałam ostatnio kogoś. Ze względu na niego pozamykałam nawet na dobre wszystkie ,,otwarte", niezobowiązujące relacje, ktore byly mega słabe.
Jest ode mnie starszy. Ma dziecko. Też jest na terapii. Ma problemy z alkoholem.
Ma piękny umysł, uwielbiam spędzać z nim czas, świetnie się rozumiemy,kosmos... Zakochaliśmy się...
Ale strasznie się boję. Mam 23 lata. On - prawie 15 lat starszy. Wiem, że jeśli biorę jego - biorę i cały jego bagaż, i syna, i wszystko. Boję się, że nie wytrzymam. Ledwo wyszłam z niezłego szitu, właściwie leki nadal mnie nie ustabilizowały, co 2 tygodnie muszę meldować się u psychiatry, ten ciągle zmienia mi dawki i leki bo szybuję w górę i w dół... Nie umiem być sama, ale i ciężko mi jest z kimś. Chcę kogoś pokochać. Ale tak cholernie się boję, że nie wytrzymam psychicznie.
joaszka

przez joaszka 31 gru 2015, 18:16
WolfMan napisał(a):DarkMaster, Sylwester dobra rzecz ja się dzisiaj napije i potańczę ;)
Idę z paczką przyjaciół do lokalu,
Samopoczucie świetne u mnie ;)
Na bogato będzię :mrgreen:

Dobrze to słyszeć!
Ja też idę ze znajomymi do lokalu na imprezę, będziemy grać w planszówki i dobrze się bawić:) ja i przyjaciółka na trzeźwo, heh... Ale co tam. W końcu to tylko alko. Byleby Cola zero była w barze :)
joaszka

przez Asmo 01 sty 2016, 02:15
Sie w swieta najadlem bo sa po to. Najebalem sie tez, ale raz. Pogmiewajcie sie jak chcecie ale zyczyc wesolych swiat chadowcowi... Wesolych? A z czego tu sie cieszyc? Szczesliwego nowego roku? Po hoj skoro wciaz bede chory.

Guern co do wspollokatorki z borderem to sie nie dziwie. Cos wiem o tym zabuzeniu i pomimo ze trzeba byc tolerancyjnym to mamy dosc swoich problemow i chron swoja dupe. Szkoda resztek psychiki na ogarnianie jej. Kumpeli z roboty corka ma kolezanke z borderem. Jak slucham to pochlastac sie idzie. Szanuje te osoby mocno, ale resztki nie zszarganej psychy bym nie poswiecil. Katapultuj sie.

A mnie i kolezanki i kolegow z roboty wydymali tradycyjnie juz mocno w dupe na sucho bo mialbyc sylwester wolny a pracowalem 6-14. Polowa wziela na żądanie, ja nie bo to skresla premie za grudzien. I takbym spal do 10 wiec... Posiedzialem na mieszkaniu z rodzicami bo wychodzic mi sie nawet nie chcialo, chlac duzo tez nie. Kiedys mi bardziej zalezalo by wyparowac z chaty w ten dzien. Chyba sie stazeje. Cos wypilem i tak mi sie stary rok wyjebal. Nie ma co cudowac ze nowy bedzie lepszy heheh.

Swoj stan nie okresle jako remisja. Szereg objawow towarzyszy przy kazdym spojrzeniu i oddechu. W glebokiej deprze tez nie jestem ani nie w hipo. To lekka deprecha z elementami lekkiej hipo z udawaniem przed innymi ze jest normalnie. No wlasnie, mozecie mi zyczyc.... i zeby bylo normalnie.

przez joaszka 01 sty 2016, 22:37
Bycie jedyną niepijącą osobą na imprezie jest tak bardzo złe xD
joaszka

Sortuj wg