CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez filip133 10 gru 2015, 22:33
Czemu mini-kobietko ? ;)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 22:52
filip133 napisał(a):Czemu mini-kobietko ? ;)

No bo ona taka drobniutka jest :D

przez filip133 10 gru 2015, 23:01
A to nie wiedziałem :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 23:03
filip133, jak się dziś czujesz?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez filip133 10 gru 2015, 23:09
Całkiem nieźle dziś... :)

przez Carica Milica 10 gru 2015, 23:11
Ḍryāgan napisał(a):Carica Milica, dobry wieczór mini-kobietko :) jak dziś samopoczucie?

Dobry wieczór. Nicholasie (Wybacz, ale Ḍryāgan mi nie pasuje, być może dlatego, że nie przepadałam za Khalem Drogo, zresztą jak i za Khaleesi i w książce i w serialu). Nadal się trzymam dobrze, lekka nadwyżka, ale nic, co mogłoby zagrażać mnie i otoczeniu. Jedynie grzmotnęła mnie dzisiaj świadomość, ze przez depresję zmarnowałam cały wyjazd do HR. Zamiast się cieszyć nowym miejscem, znajomościami i możliwością studiowania, to większą "frajdę" odnajdywałam w wegetowaniu w łóżku. Ale trochę nadrobiłam przez ostatnie dwa tygodnie. ;) Cieszę się, jak gwizdek z nadchodzących świąt.

A jak u Ciebie?:>

Ḍryāgan napisał(a):
filip133 napisał(a):Czemu mini-kobietko ? ;)

No bo ona taka drobniutka jest :D

Skrzat, tylko rudej brody nie mam.
Ostatnio edytowano 10 gru 2015, 23:14 przez Carica Milica, łącznie edytowano 1 raz
III Miss Forum

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 23:12
filip133, no to fajnie. Bo ja się czuję dość dziwnie i jeszcze nie znalazłem źródła tego samopoczucia.

przez filip133 10 gru 2015, 23:15
Carica Milica napisał(a):Jedynie grzmotnęła mnie dzisiaj świadomość, ze przez depresję zmarnowałam cały wyjazd do HR. Zamiast się cieszyć nowym miejscem, znajomościami i możliwością studiowania, to większą "frajdę" odnajdywałam w wegetowaniu w łóżku.

Ehh skąd ja to znam... Mamy podobne doświadczenia ;P Ale dobrze, że teraz masz nadwyżkę :D

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 23:16
Carica Milica napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Carica Milica, dobry wieczór mini-kobietko :) jak dziś samopoczucie?

Dobry wieczór. Nicholasie (Wybacz, ale Ḍryāgan mi nie pasuje, być może dlatego, że nie przepadałam za Khalem Drogo, zresztą jak i za Khaleesi i w książce i w serialu). Nadal się trzymam dobrze, lekka nadwyżka, ale nic, co mogłoby zagrażać mnie i otoczeniu. Jedynie grzmotnęła mnie dzisiaj świadomość, ze przez depresję zmarnowałam cały wyjazd do HR. Zamiast się cieszyć nowym miejscem, znajomościami i możliwością studiowania, to większą "frajdę" odnajdywałam w wegetowaniu w łóżku. Ale trochę nadrobiłam przez ostatnie dwa tygodnie. ;) Cieszę się, jak gwizdek z nadchodzących świąt.

U mnie jak wyżej, czyli nie wiem jak - nadal wisielczy humor z lekką dozą wkurwu i jakby zwyżki,ale to dziwne jest.
Możesz mówić do mnie Nicholas, Mikołaj, Niki - jak Ci pasuje :) chociaż Ḍryāgan to akurat nie jest od khala Drogo :) Skoro Ci jednak mój awatar nie pasuje to go zmienię :)

przez Carica Milica 10 gru 2015, 23:19
filip133 napisał(a):
Carica Milica napisał(a):Jedynie grzmotnęła mnie dzisiaj świadomość, ze przez depresję zmarnowałam cały wyjazd do HR. Zamiast się cieszyć nowym miejscem, znajomościami i możliwością studiowania, to większą "frajdę" odnajdywałam w wegetowaniu w łóżku.

Ehh skąd ja to znam... Mamy podobne doświadczenia ;P Ale dobrze, że teraz masz nadwyżkę :D

Zdecydowanie stan przyjemniejszy. Tylko, żebym nie odleciała, przy pierwszej hipomanii (jeszcze wtedy nie wiedziałam, co to chad i z czym się to je), to codziennie wyrzucałam wszystkie ubrania z szafy i półek; i je prasowałam i składałam kosteczkę.

Ḍryāgan napisał(a):
Carica Milica napisał(a):

U mnie jak wyżej, czyli nie wiem jak - nadal wisielczy humor z lekką dozą wkurwu i jakby zwyżki,ale to dziwne jest.
Możesz mówić do mnie Nicholas, Mikołaj, Niki - jak Ci pasuje :) chociaż Ḍryāgan to akurat nie jest od khala Drogo :) Skoro Ci jednak mój awatar nie pasuje to go zmienię :)

Z czubkologiem się kontaktowałeś? A może być Nikola? To wersja Mikołaja w innych językach słowiańskich. :D Tak, Twój awatar jest paskudny, ale to tylko moje subiektywne zdanie. Nic osobistego.
III Miss Forum

przez filip133 10 gru 2015, 23:24
I tak już przez depresję i myśli samobójcze, nie skończyłem magistra, z pracą mam nikłe doświadczenia i mało wpisów w CV, a tu we wrześniu stuknęło 27 lat... Jak tu się pozytywnie na przyszłość nastawiać... ;P Kilka lat depresji, a ChAD mam stwierdzone od sierpnia tego roku dopiero... Więc z hipomaniami też bardzo nikłe doświadczenia mam :P

przez Carica Milica 10 gru 2015, 23:30
filip133 napisał(a):I tak już przez depresję i myśli samobójcze, nie skończyłem magistra, z pracą mam nikłe doświadczenia i mało wpisów w CV, a tu we wrześniu stuknęło 27 lat... Jak tu się pozytywnie na przyszłość nastawiać... ;P Kilka lat depresji, a ChAD mam stwierdzone od sierpnia tego roku dopiero... Więc z hipomaniami też bardzo nikłe doświadczenia mam :P

Robię trzeci kierunek i miałam ambicję na dr przed nazwiskiem, ale szkoda mi już życia. :) Z pracą nie mam problemów- spełniam się w zawodzie, chociaż w tym roku musiałam trochę odpuścić, bo robota z czynnikiem ludzkim, mało snu i dużo stresu. Mnie zdiagnozowano w maju, na początku byłam leczona z nerwicy natręctw- obsesyjne uczenie się. :D
III Miss Forum

przez filip133 10 gru 2015, 23:37
Ale trzeci kierunek w sensie, że dwa skończyłaś? Czy już trzeci zaczynasz po nieskończeniu poprzednich? :P Jak byś nie chciała tu o tym pisać, to możesz mi na priv napisać, no chyba że na priv też nie chcesz mi mówić... :) Ale dobrze, że z pracą w porządku :D Ja to ciągle poszukuję w tej kwestii czegoś dla siebie, tylko najpierw ręka po operacji musi dojść do sprawności...

przez Carica Milica 10 gru 2015, 23:41
filip133 napisał(a):Ale trzeci kierunek w sensie, że dwa skończyłaś? Czy już trzeci zaczynasz po nieskończeniu poprzednich? :P Jak byś nie chciała tu o tym pisać, to możesz mi na priv napisać, no chyba że na priv też nie chcesz mi mówić... :) Ale dobrze, że z pracą w porządku :D Ja to ciągle poszukuję w tej kwestii czegoś dla siebie, tylko najpierw ręka po operacji musi dojść do sprawności...

Dwa skończone. :)
III Miss Forum

Sortuj wg